Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 1719 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

bence fatih terimin aklındaki oyuncu yapısı şu..

elmander sürekli koşacak tipte biri - umut ile beraber onların gol ortlaaması sezon içinde belli-10-15 ancak..

suarez-assaidi gibi isimlerde gol noktalarında çok etkili. özellikle suarez..

suarez-assaidi sürekli yer değiştirebilirsin- forvet arkası-forvet-ileri uç..

alıncak isimler bu tarz zaten bakınız

hamit-melo-eboue-danny-selçuk-engin-elmander-umut hep farklı mevkilerde oyunc içnde ve zorunluluk halinde taktiksel oyun yapısı içinde oynayabilirler.

assaidi-suarez böyle...

l.lopez elbet 1.tercih benim için ama , geçen seneden beri suarez ismi yazıldıysa istedi ise f.terim bence suarez..

elmander banko oynayacaktır- hep onun yanına top tutan-pas yapan hızlı adamları monte etmeye çalıştı türkiye standartarlı içinde

elmander-baros

elmander-necati

elmander-sercan

hep yapmak istediği bu elmander ynaındaki adam daha dolaşacak-topu aldığında daha efektif kullancak biri olmalı..

Aynen zarate da bu özzeliklere uygun bir oyuncu, ya hem cl hem lig hem de Galatasarayın gücünü gösterme adına mutlak bir tane flaş transfer yapılmalı...Kaldı ki, fener cl ye gidecek olmasından dolayı yöneticileri 1 senenin ezikliğini büyük bir kaç transfer ile kapatabilir. Onların altında kalmamak gerek.

[video=youtube;mBS_9IKQLM4]https://www.youtube.com/watch?v=mBS_9IKQLM4[/video]

beğendim bir sol açık görüşleriniz

hocam iyidir hoşturda. ben pek bizim oyun yapısında gidermi sanmıyorumm..

bu yıl için

assaidi-arshavin dışında kanat oyuncusu gelem ihtimali %1 bence.

forvet olarak

suarez-demba ba ve l.lopez var. geriside umursamam

Aynen bende bu sekılde dusunuyorum. hem hedefı ılk 10 a koyup hemde pılı bıtık oyuncu pesınde kosmak olmaz.

Ancak bu sene ıcın hedef sadece gruptan cıkmak olmalı ve tr de gene şam. olmak her sene düzenli gitmek. Kaliteli yerlileri toplamak. bu sene geçti pek umudum yok ama seneye kesınlıkle EREN DERDIYOK ve SERDAR TAŞÇI veya ÖMER TOPRAK alınmalı. Sahkırı almıs olsaydık uzun sure kanat aramayacaktık olmadı. umarım kısmet suarez e olur ve bu sefer kararlı olurlar. bu sene gruptan çıkıp her sene katılmamız durumunda her yıl 1-2 genc ve ıyı ısımler kazandırılırsa 3. sene sonunda şl de yarı fınal oynarız ekonomık olarakta muhtesem bır buyume saglarız. bu sene suarez ve saglam bır kanat seneye serdar ve eren ondan sorakı senede yıne 2-3 guzel transferle genc ve muhtesem bır kadromuz olur

Abı bu baskan dıyorkı Gs yı avrupa da ılk 10 a sokcam dıyor ama seneye yonetımı bırakcam dıyor demek kı hedefı bu sene

Eger Suarez ve assaıdı gelır ve tutarsa maya bundan sonra

Semıh

Muslera

Suarez

Assaidi ile min 5 sene

Melo

Selçuk

Dany ilede min 3 senelık kemıklesmıs bır kadromuz olur. her seneye 7-8 tranfer yapıp kadroyu bozacagımıza bundan sora 2-3 transfer yaparak evrilebiliriz

Aynen zarate da bu özzeliklere uygun bir oyuncu, ya hem cl hem lig hem de Galatasarayın gücünü gösterme adına mutlak bir tane flaş transfer yapılmalı...Kaldı ki, fener cl ye gidecek olmasından dolayı yöneticileri 1 senenin ezikliğini büyük bir kaç transfer ile kapatabilir. Onların altında kalmamak gerek.

iyide bizi başkaları ile kıyaslamaya gerek yok..

performans açısından suarez-l.lopez dedim..

zarate elbet te iyi ama ben ısınamadım o herifee...

Abı bu baskan dıyorkı Gs yı avrupa da ılk 10 a sokcam dıyor ama seneye yonetımı bırakcam dıyor demek kı hedefı bu sene

başkan yönetimi filan bırakmayacak .. 1 dönem daha seçilcek görürsünüz... ondan sonra ayvayı yedik...

adnan öztürk- ali dürüst filann...

ama adnan öztürk duruşu ve sertliği ile daha ön planda.

düşünsenize

başkan adnan öztürk

teknik adam fatih terim

takım kaptanı melo

:) psikopata bğaladıkk

Melo ve Hamit'i cepte sayarsak yapacağımız en önemli 2 transfer sol acık ve forvet transferleri olacak.

Bunlardan birisinin genç birisinin ise tecrübeli olacağını düşünüyorum riski düzgün dağıtmak acısından. Sol kanat Arshavin/Bastos olursa forvet Suarez, Assaidi olursa forvet Lopez gönlümden gecen

Aysal ın geldıgındekı konusmalarını ve oncekı soylentılerı ıyı hatırla usta, Aysal ın aklında yokken bu goreve İnan Kırac ın tesvıgı ve ıstegı ve destegıyle geldı, soylentıler Aysal ın 2-3 sene durum koltugu Adnan Öztürk e devredecegı soylentılerı vardı, gıdısatta onu gosterıyor, Özturk u baskanlıga hazırlıyor. Takım bıraz daha duze cıktıgında aysal bırakacaktır zaten ama onemlı olan var olan ıslerlıgın bozulmayacak olması. bana guzel gunler yakın gıbı gelıyor Cunku Özturk u onceden berı takıp eden bırı olarak cok vızyoner bırı oldugunu dusunuyorum, gerek transferde gerek klup ısleyısınde gerek Şahin durusunda..

ben arshavin almam açıkcasııı.. adam 60-70 den sonra bitiyorr...

arshavin aç bir oyuncuda değil, kendini gösterme gibi vitrine çıkartayım parçalayım demezde..

assaidi bankooooo bunu yazınnn.. dünde söyledimm. bu saatten sonra forvet dışında herşeyin yolu çizildi...

Bu sene suarez-assaıdı

seneye eren-serdar-agbonlahor

ondan sora kı seneye Nurı falan gelır zaten bıze kendı ıstegıyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt