Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Newcastle United‏@Toontastic1892

#nufc Bookies now suspended bets on Demba Ba joining Galatasary - nothing as yet on Sky or BBC, looking into it

ha bana bunu çevirin ama olumsuz gibi

bi saat kaldi. hadi aciklansin, Kap 17 den itibaren kapali :(

not: 24 h saat acikmis :D

17:00 dan sonra birşeyler açıklansın, söz bir daha KAP kapalı felan demicem.Üstüne diyene KAP 7/24 açıktır diyecem.

Dem ba haberleri bu kadar çok arttıkça,bazılarının maliyeti dolayısıyla gelmeyeceğini söylemeleri,kafa karıştırıyor. :/ Hangisine inanalım şimdi.

@Talha Küllü

Melo'nun kalitesinde o maaşa birini getiremezsin ki yokta zaten.

Madem düşüncelerimin bir önemi yok neden cevap veriyorsun ?

Aynı şekilde seninde düşüncelerinin bir önemi yok.

Melo'nun kalitesinde o maaşa biri getiremezsin doğru. Ama Melo o parayı hak etmiyor. Riera meselesiyle bunu kanıtladı. Ve 3.5m€ gerçekten çok, Selçuk 2m€ alırken. Artı, Melo'nun bize ihtiyacı daha fazla. Tekrar kendini kanıtlamaya çalışıyor Milli Takım için.

Demba Ba ise kariyerinin zirvesinde. Şu ana kadar kaç kere kariyerinin zirvesinde olan adam getirmişiz bi bakalım. Demba Ba'ya 3.5'ta verirsin 4.5'ta. Ayrıca benim anlatmaya çalıştığım Melo'nun o parayı hak etmediğini YÖNETİMİN düşünüyor olmasıydı. Ki bu normal. Riera meselesinden önce de bir çok kez problem çıkmış, bunu Fatih Hoca söyledi.

+ Düşünce meselesine takılma, bu maaş meselesini birçok kez anlattığımdan sıkıldım. O yüzden umursamıyorum artık kimin ne dediğini.

Bu baris cenk akkayanin daha duyum verecek yüzü varmi ya ?

Songun forma numarasini verdikten sonra bunu tribünde dövmüslerdir sanmistim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt