Transfer Nöbeti (Arşiv 2) - Sayfa 488 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yalnız ben Sneijder'in alternatifinin nasıl Chadli olduğunu anlamadım. Hem mevki olarak, hem oyun tarzı olarak hem de kalite olarak arada uçurum var.

Dün başkanımızın yaptığı açıklamalardan bir alıntı : " İki pozisyon için takviye istedi hoca. Biz de ciddiye aldık. Şu anda düşünüyoruz. Sol bek mi kanat oyuncusu mu o konuda net bir karar yok."

Yani Carlinhos ve Chadli birbirinin alternatifi.

Son Dakika Haberi...

Wesley Sneijder tüm şartları kabul etmiş interle de her konuda anlaşmışız Sneijder 24 saat süre istemiş yinede...

Kaynak: Lig TV Pınar Argun

Birşey sorduk kimse cevaplamadı ..

Fatih Hoca ne zaman açıklama yaptı Başkan bana Sneijder'i önerdi diye ?

kaka istedim. ara google çıkar video.

soru şu: ünal aysal dışında transfer görüşmesi yapan yönetici varmı bizde? carlinhos diyolar taffarel burda, ee kim gidip anlaşıp gelecek?

ayın 9 oldu. 10 gün sonra 2.devre başlayacak 1 ay sonrada şpl maçımız var. ayn 15 ine kadar sağlam adımlar atılmazsa. necati geri dönse razıyım.. başarı istiyosan planlamınıda zamanında devreye sokmak gerekli..

tek soru: madem snejder zaten ayrılcak adamın fikrini bi alsaydınız bari biz şu şartlarda seni istiyoruz diye..

eses td ersun yanal:alper potukla ılgılı sene sonuna kadar hamle yapmayı dusunmuyoruz acıklaması yaptı....

bu adamı ınsallah sene sonu alacagız oyle gorunuyor ve sahane bır secım olacak orta alan ıcın:yenieek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt