Transfer Nöbeti (Arşiv 2) - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

bu sene için zaten.. bunalr gidici, belki elmanderde..

ama mecburuz şu anda stoper veya kanat yerli almaya.. stoper alınırsa sorun şu olur. danny formsuzlaştırabilir daha da oynamadı için..

ujfa gerekli olmadıkça kadroya girmez..

Bu 2.devreye stoper alınmıyorsa ben şunu anlarım Ujfa oynayacak duruma geldi-gelmek üzere. Yoksa alınmalı mümkünse ya yaşlı tercrübeli bir yabancı(kiralık) ya da yerli genç bir stoper (bonservisle transfer).

O top kayıpları beni benden alıyor zaten. Defansa seke seke sert bir şekilde rakibin hemen önünden attığı o geri pasları (bak söyledim de nasıl attığını :) ) beni de deli ediyor. Bunu Aydın'da yapıyor ancak :) Birçok oyuncumuz yapıyor çünkü o böglede oyun sıkıştığında rakip üzerimize pres yaptığında adam eksiltecek atağın yönünü çabuk değiştirecek 2 isim var şuan. Melo-Selçuk. Geçen sene ise bu sayı 3 idi. Engin vardı tempoluydu ve Elmander'in o agresif presi ile alan boşaltıp Necati'yi kaçırıyorduk o da topu iyi tuttuğu için ve pasları iyi olduğu için pozisyonlarta girebiliyorduk.

Şimdi o Engin yoktu. Bir de Hamit gibi daha düz ama sert-çalışkan biri var. Önde ise daha iyi bitirici olan ama pres yapmayan Burak var. Ya da Umut var o da pas atamıyor teknik kötü. Hal böyle olunca o bölgeye Engin'in kat be kat iyisi tempolu çabuk oynayan yaratıcı biri lazım. O isimlerde belli. Diego-Sneijder gibi isimler. Klasik 10numara olmamalı bu isimler. Neyse, bu durumda Hamit de o geri paslarını bu isimlere verip defansı daha az zorlar. Hamit'in yeri bellidir. Sağ tarafta geride içte iyi oynar. Önde ise idare eder.

Yani olsada olur olmasada olur mukabilinde.

Emrah katılırmısın bilmem ama 3 transfere ihtiyaç şart,omurga için.

1-yaratıcı oyuncu :10 numara

2-sol bek

3-sağ açık bence kesinlikle alınmalı.

Başkan Moratti ile kahve içtiğini söyledi yani bu demek oluyor ki İnter Yönetimi tamam..

Şimdi İngiltere lafları çıkıyor onlar İnter ile de anlaşmak zorundalar biz en azından İnter ile anlaştık..

Bence Sneijder den gelecek EVET kelimesi bekleniyor..

toparlayalım..

carlinhos+sneijder geldi.. 3 transfer yerli olacak.

performans oalrak mevcut oyuncularında yukarı çıkması gerekiyorki bişeyler olsunn..

1.10 numara (sneijder)

2.sol bek (carlinhos hiç izlemesemde genel kanı iyi oldugu yonunde)

3.stoper (taşçı veya toprak)

efsane kadro olur..

Yani olsada olur olmasada olur mukabilinde.

Emrah katılırmısın bilmem ama 3 transfere ihtiyaç şart,omurga için.

1-yaratıcı oyuncu :10 numara

2-sol bek

3-sağ açık bence kesinlikle alınmalı.

Sağ açık acil değil. Solbekte acil değil. 10 numara ve stoper çözümü şart. Eğer Ujfa dönmüşse ve oynarsa bu yarıyı kotarırsa evet solbek daha öncelikli.

Fazla gaza gelmeyin Snejder'in gelmeme olsaılığı daha yüksek.

Ünal Aysal futbolu kendi yaptığı işlerle karıştırıyor mal sahibiyle anlaşmayı yeterli görüyor ama bu mal değil.:)

Sneijder'i de anlamıyorum. EPL'de ne yapacan arkadaş Spurs talip sanırım ya da QPR. Ne işin var bu takımlarda arkadaş. Cidden diyorum bunu EPL güzel hoşta şampiyonluk yok, CL çok zor.

aynen.

bundan başka çözüm yok.. alper bir nevi dışarda bırakıyorum. o bölgede yekta iyi olmaya başladı.

ömer toprak ve kerim freiden birisi mutlaka alınmalı bence..

snejder mevzusunu dağıtalım biraz... üzerine gittikçe geri tepiyorr..

Alper ; Yekta'dan daha etkili bir futbolcudur.. Hem hücum yönünden hem defansif yönden..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt