Transfer Nöbeti (Arşiv 2) - Sayfa 487 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Ayrıca Sneijder bir gelsin biz taraftarımızı bir görsün seneye Melo gibi kıvır allah kıvırmazsa bizde oynamak için bende birşey bilmiyorum..

Bu Hamit 'e sallayanlara IQ testi yapılmasını istiyorum gerçekten.

1. Geçen sene şu zamanlar Hamit'i belki de Sneijder'den bile daha fazla isterdi bu adamlar yerli olduğu için. Şimdi Hamit kaka oldu

2. Hamit aynı Hamit hiçbirşey değişmedi, bunlar insan, performansı etkileyen birçok etken olabilir , gelir geçer.

3. Yerli sınırının olduğu bir yerde en kariyerli en iyi yerli oyuncuyu istememek nedir ?

4. Hamit kötü falan oynamıyor 2 yada 3 ŞL maçında maçın adamı seçildi. (Kaybettiğimiz Manu macı da dahil). 3 kuruşluk aklınızla sahada olan herşeyi gördüğünüzü sanmayın.

5. Hamit neymiş top kaptırıyomuş , al gülüm ver gülüm yapıp top kaptırmamayı O da biliyor.

6. Hamit göbek oyuncusudur, oyun bilgisi yüksek olduğu icin sağ çizgide oynamıştır bugüne kadar , dolayısıyla orada çizgide Keita gibi hareketler yapamadı diye "offhhh yeaaa" diyorsanız üzerinize toprak atın kimseyi yormayın.

Daha söylenecek cok şey var da neyse ..

Hocam iyi hoş diyorsunda bizim ülkemizde bir oyuncuya "her kim olursa olsun"eğer yıllık net 4E gibi bir para veriyorsan beklentinde okadar yüksek olur.IQ 'ya filan yok.Askeri ücretin 700 TL olduğu bir ülkeden bahsediyoruz.

Beklentilerimiz 500bin euroluk bir adama baktığımız gibi değil.

Bu açıdan bakmanı öneriyorum sana ,takımdaki hiçbir topçu onun kadar para kazanmıyor.iyi şeyler yapmasını can-ı gönülden senden fazla istiyoruz merak etme.iyi oyuncuya laf edilmez.

Bu kadar iyidide dakikalarca ıslıklanan balta ve hamit dışında kim var söylermisin son 10 yıllık tarihimizde.

dediğin gibi mükemmelde neden ıslıklanıyor bu topçu genel güruh tarafından.izah edermisin lütfen?

İlk önce oyuncu ile anlaşırsın ondan sonra kulübüyle masaya oturursun.bizimkiler tam tersi ilk önce kulübüyle anlaşıyor daha sonra bitti gözüyle bakıyorlar futbolcu gelmek istemedi mi al sana kaos.

Sneijdere yaptığımız teklif bence gayet iyi bir teklif maddi kazanımların yanında Ş.L dede oynayan bir takım olmamız ekstra artı bir durum ama Sneijder ve menejerinin bizim teklifimizi kullanarak P.L yada La Liga gibi üst düzey lig takımlarını harekete geçirmek için süre talep ettiklerini düşünüyorum tatmin edici bir teklif almazlarsa dönüp bizim teklifi kabul edebilirler . Teklifimiz iyide olsa oynanacak lig kararda belirleyici olabilir.

Yalnız ben Sneijder'in alternatifinin nasıl Chadli olduğunu anlamadım. Hem mevki olarak, hem oyun tarzı olarak hem de kalite olarak arada uçurum var.

:( bu işde borsada kalırsa bunu kaldıramam

borsada kalacak gibi.

türkiye basını-duyumcular gelmesi yönünde haber yapması normal.

italya ve ingiliz basını daha farklı açıklamalar yapıyorlar. başkan zaten oyuncusunu göndermek isteyen inter başkanını ile olumlu bir görüşme yapması normal. futbolcu ikna olurmu?? belli olmazz.. sonuçta hollanda milli takımı kaptanını alacaksın.. yaşı olsa 30-31 anlarım. önünde daha 2-3 sene var kendini söz ettirmek için.. para zaten sorun değildir bu yaştaki adam için. nereye gitse 4 ten aşağı almaz..

Birşey sorduk kimse cevaplamadı ..

Fatih Hoca ne zaman açıklama yaptı Başkan bana Sneijder'i önerdi diye ?

Beyler toplanın ailecek Inter forumuna girelim özellikle İtalyanca bilen bir reyiz varsa aramızda daha net fikir sahibi olabiliriz sanki.:)

Abim bu mümkün değil..

Selçuk bu oyun yapısıyla orayı oynayamaz...

Mesela Hamit'i ortasahanın sağına yazabiliyoruz çünkü sağbek oynayabilme özelliği var bilmem anlatabildim mi ?

Anlatabildin kağıt üzerinde anladım ne demek istediğini. Ancak 3 lü ortasahada bu 3 oyuncu sürekli yer değiştirir zaten. Şu an bile Hamit içe geçtiği anlarda Selcuk sola yakın oynuyor .

Bu sistemde sağ bek ve sol bek sağlam olmalı ve ortasaha gibi oynamalı top bizdeyken, göbek adamları ise cok iyi top kapmalı.

Yalnız ben Sneijder'in alternatifinin nasıl Chadli olduğunu anlamadım. Hem mevki olarak, hem oyun tarzı olarak hem de kalite olarak arada uçurum var.

Bence alternatif değil.Ya Hoca Amrabat'ı yedeğe çekecek,Chadli'yi solda oynatacak(ki bence imkansız).Yada Amrabat postalanıp,Chadli alınacak.

Dün başkan 3 oyuncu açıkladı.Üçüde farklı mevkini adamları.Hatta Başkan sol bek mi,sol kanat mı Hoca karar veremedi demişti.Belkide Chadli mi,Carlinhos mu davası o olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt