Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seri başlığı

3 ağustos 2019 galatasaray panathinaikos maçında belki mevburiyetten ama çok yanlış yerde kullandığımız oyuncu.

donk'la başlayınca geride donk, önlerinde seri-belhanda olacak sandım, olmadı.
defans yaparken donk'la yer değiştirmesini bekledim o da olmadı.
bariz seri 6 , donk 8 gibi oynadı.
schneiderlin gibi geçiş işini iyi yapacak defansif bir adam almazsak seri'ye de yazık olacak.
tamam, seri çıkmana yardımcı oluyor da, bu sefer de ilerde kısır kalıyorsun.

çıktığı ilk maç olan 3 ağustos 2019 galatasaray panathinaikos maçında iyi oynadı ancak bence mevkisi orası değil bu bir, öyle etkileyici bir performansı yoktu, fernando'nun bizle oynadığı ilk resmî maç çok daha büyüleyiciydi bu iki. seri'yi, top kullanma becerisine istinaden, savunmadan topu çıkarsın diye savunma önünde oynatmak saçma demiyorum. nitekim adam attığı 2 3 pas ile bir anda atağa kaldırdı takımı. ancak 2 3 güzel atak başlatacak diye bu adamı orada oynatmak, başlamış atakların ileride gol pozisyonuna dönüşme ihtimalini azaltıyor. çünkü seri daha önde olsa, topla rakip sahada daha çok buluşsa daha etkili olabilecek bir oyuncu. hem hızlı pas yaptırıyor hem de pas becerisi çok yüksek. böyle bir adamı savunmadan ilk topları alsın diye kullanmak onu tam verimli kullanamamak demek benim nazarımda. umarım bir defansif orta saha transferi yaparız da seriyi daha önde kullanırız.

sözlükten.bunları paylaşacagım,çünkü serinin önliberoda performansını yüzde 70 geriye çektik ilk maçta,o kadar söylüyorum.fatih hoca 2-3 maç için bile kafaya takıp 6 da oynatabilir ve agzımıza edebilir

diagne gitmiştir bence 14 15 değilde 10 civarına gitmiştir. Gerçekten bu tip adamları almamak lazım. Kulaga kupe olsun

ft aynı hatayı n dıaye fernando verken de yaptı.

seri 6 no oynarsa bı verım alamayız. Ikı uzun pas atsın dıye adamın tum oyunu rezil olacak. 6 no alınmalı yoksa seriye yazık edicez

ft aynı hatayı n dıaye fernando verken de yaptı.

seri 6 no oynarsa bı verım alamayız. Ikı uzun pas atsın dıye adamın tum oyunu rezil olacak. 6 no alınmalı yoksa seriye yazık edicez
fatih hoca denedi ilk maç diye.belki 1-2 maç daha dener ama devam etmez.oyuncu da rahatsız olur,fatih hoca da orda çok az katkı alacagını bilir

Burada haftalarca kicimi yirttim Fernando'nun yerine adam almadan yollamak büyük hata diye. Hatta kalmasi gerektigini ve onun kalitede oyuncu almamizin bu yönetimle imkansiz oldugunu söyledim.

Adamlar cok güzel gösteriyorlar transferin nasil yapildigini: Monaco, falcao'yu hala serbest birakmiyor, keza Sevilla Banega'yi. Biz de Fernando'uy birakmamaliydik Sevilla Banega'yi birakmadigi sürece. Üstelik 4,5m yerine belki 6-7m bile koparabilirdik.

Yine hata, yine hata, yine hata! Akillanmaz bu yönetim!

Bu cagneyi pafa yollayacaksin idmana gelmedigi her gun noter huzurunda basacaksin cezayi 3 yil sonra zaten futbolculugu falan kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt