Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca dün Seri'yi 6 numara-ön libero'da- denedi. Tamam Seri kötü bir futbolcu değil ama o bölgede olmadı gibi.
olmazda zaten. Banega falan kalsın sımdı cok acıl 6 no alınmalı olan seriye olacak yoksa. Cok rahatsız oldum dunku macta. Elınde 6 no oynayan donk varken tum mac 6 noya nasıl kıtlersın serıyı. Denemeye bıle gerek yok. Seriyi tum dunya bılıyor zaten. Ki elınde donk var yanı. Seri 8 no zorlamaya gerek yok denemeye hıc gerek yok. Yoksa seri gibi adamı 20 metreye sıkıstırıp rezil edicez.

375BC1A2-2C34-41FE-966C-84E0D8A6C046.jpeg

Bakayoko + Falcao gelirse piyasa degerimiz 143 Milyon civarinda olacak 10 Milyon Diagneden çekilirse 130 Milyon desek en yakin takipcimizin piyasa degerinin iki katindan fazla piyasa degerine sahip oluyoruz.

Dun maçı kazandık ama ben oyunu hiç beğenmedim çok yavaş oynuyoruz sezon başı diye olabilir ama geçen sene de topsuz adamlar yerlerinde bekliyordu bu senede durarak oynuyorlar.

Donk iyi niyetli ama olmaz ligde bile sorun olur.Cok yavaşlatıyor topu alıp pas atana kadar 10 saniye geçiyor.

Forvet olmadığı için oyunu rakip sahaya yikamiyoruz deplasman maçlarında bu bizi üzer.Top tutacak pas trafiğine katkı sağlayacak ayağı düzgün ve hava topu alabilecek bir forvet yani falcao lazim.

Yönetim Twitter'dan kavga etmek ve mesaj vermek yerine acilen bunları halletsin yoksa Denizli deplasmanı zorlu geçer

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben Seri'yi daha once 90dk izlemedim..Ama dunku gordugum adam cok stabil geldi..Benim 8 numara beklentim verkaclarla defansi ortadan acan,calim ve sut gucu iyi bir oyuncu..Bunlari yapabilir mi bilmiyorum
yahu adam 45 dakika 6 numara 15 dakika 3.stoper gibi oynadı.8 numarayla alakası yoktu maçta.o dediklerini 8 numarada en iyi yapan adamlardan biri.ama dün donk 8 numaraydı

bu videoyu izle de bi fikrin olussun,hayran kalırsın

Falcao gelirse şayet defans dörtlüsü ( Mariao-Luyindama-Marcao-Nagatomo) ve ileri üçlü (Feghouli-Falcao-Babel) ziyadesiyle tamam. Ortasa kurgusunuda güzel şekilde halledersek taş gibi bir takım kurmuş olacağız. Ortasaha düşündürüyor beni. O böyleye transfer çok elzem.

serinin ilk geldiğinde koydugum bi videosu vardı.eger onu bulabilirsem orda çalım yetenegi de ön plandaydı,hoş dünkü videolardan birinde yine var biraz.böyle bi futbolcuya sahip oldugumuz için çok mutluyum ama dogru kullanalım istiyorum.

Sunu yapmak cok mu zordu en azindan daha uygun bir orta saha bulana kadar?

Tek hamle yetecekti: Ndiaye vs. Seri

Fernando
Belhanda (Banega) -----Seri

bakayoko ismi bence sallama isim cünkü hoca 2 kiralık ortasaha yapmaz cagneden gelen parayı napacaz ozaman !!
Bir tane de ciddi bonservis bedeliyle orta saha oyuncusu alırız ki ihtiyaç var...

2 bek için 6, 2 kanat için 6 oyuncuya sahibiz, 7. kanat olarak Onyekuru' nun peşindeyiz...3 orta saha mevki için, Donk-Selçuk-Seri-Belhanda-(Bakayoko)-----. Hem nitelik, hem nicelik bakımından yetersiz bence...

Sergen kardeşim biz Seri'ye birşey demiyoruz. O bölgede kullanılmaması gerektiğini o bölgenin oyuncusu olmadığını söylüyoruz. Seri'nin o bölgenin oyuncusu olmamasına rağmen kötü oynamadığını ifade etmeye çalışıyoruz aslıdna övüyoruz farkındaysan. O bölgeye taransfer elzem diyoruz. Ortasaha bence bir takım için en önemli bölgedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt