Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size çok net bir bilgi vereyim , Mensah transfer listesinde önemli bir yerdeymis ve raporlar hazırlanmış kendisi için sezon içinde ...

Fatih Hoca nin bizzat istediğini uygun bir fiyat ve yol arandigini duydum hatta yeni 8 olarak düşünüyorlar diye duyum aldım ...

Ben şahsen beğeniyorum ve faydalı olacağını düşünüyorum , neden bu kadar istedikleri konusunda güzel aciklamalar duydum ve mantıklı buldum ...

Gelişmeleri takip edin :)

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selam,

Haber aldiniz kisiye @Musap Aydinli ozel dm atarak soylemeniz lazim, kaynaksiz haber paylasmak yasaktir.

Bu arada, Bellagarde de girisim varmi?

Ya biz transfer işlerinin başına hurma gibi birini getirmeliyiz yok mu koca genel kurulda bu profilde yabancı dil bilen biri. Bu kadar mi zor lan bu işler adamı çıldırtmasınlar.
Gerekiyorsa profesyonel biriyle anlasacakin sattığı adamdan kendi alacağını çıkarsın.1.4 milyona maicon'u satacağını 4'e satacak 1i kendisinin parası olacak. Her sattigin oyuncudan 1m fazla koparsan 4 tane oyuncuda 4m para yapar, hani bu yönetim paranın değerini biliyor ya güya. Akıl almaz isler oluyor ya.
Evdeki eşyayı antikacının 5bine satma imkânın varken gidip eskiciye bine satmak gibi birşey yahu aradaki farkı profesyoneller belirliyor iste.
Bu yönetim yapar mı bilmiyorum ama gelecek olan veya adaylar sadece şu al/sat için özel bir broşür hazırlatıp kendilerini iyi anlatirlarsa fark atarak seçilirler diyeyim.

Size çok net bir bilgi vereyim , Mensah transfer listesinde önemli bir yerdeymis ve raporlar hazırlanmış kendisi için sezon içinde ...

Fatih Hoca nin bizzat istediğini uygun bir fiyat ve yol arandigini duydum hatta yeni 8 olarak düşünüyorlar diye duyum aldım ...

Ben şahsen beğeniyorum ve faydalı olacağını düşünüyorum , neden bu kadar istedikleri konusunda güzel aciklamalar duydum ve mantıklı buldum ...

Sadece bir tanesini yazsana bilelim neymiş güzel ve mantıklı açıklamalar sonra o müthiş scout havuzun daki oyuncularla karşılaştıralım bakalim

DyPumlYWoAA49WP.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt