Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya birak oyuncuyu alip, satma isinede. Galatasaray gibi elit bir kulubun, transferlerle ugrasan adamin Ingilizcesi yok, bu nasil rezalettir, nasil kepazeliktir arkadas.

Adamin Ingilizcesi yok, bu adamdan nasil oyuncu pazarlama yada alip satma bekleyecezki?

Galatasarayda transferle ugrasacak adamin en az 3 dil bilmesi lazim. Turkce, Ingilizce, Fransizca bunlar minimumum olmali.
Yabancı dil mi, adam ana dilinde beginner.

Kaan ayhan fanboylari üzülmesin.

Ağlamaya Kenan Karaman'ı isteyerek devam edebilirsiniz.
Aynı şartlar onda da var.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Oylesine baktimda,

2019 yilinda, Osimhen 3,5m euroya Charleroi a transfer olmus zaten 1-2 ay sonra 22m euroya Lille gitmis.

Biz Diagneyi ayni senede 13m euro verdik.

:danyal:

Size çok net bir bilgi vereyim , Mensah transfer listesinde önemli bir yerdeymis ve raporlar hazırlanmış kendisi için sezon içinde ...

Fatih Hoca nin bizzat istediğini uygun bir fiyat ve yol arandigini duydum hatta yeni 8 olarak düşünüyorlar diye duyum aldım ...

Ben şahsen beğeniyorum ve faydalı olacağını düşünüyorum , neden bu kadar istedikleri konusunda güzel aciklamalar duydum ve mantıklı buldum ...

Gelişmeleri takip edin :)

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Satigimiz oyuncular yerine adi sani duyulmamis genc hirsli potanseyelli oyuncular bulabiliriz .Lemina potansiyel sakat olmasa zaten bize kiralamazlardi.Gecen sene dusulen hataya bu sene dusmeye pek bi meraklisin .

yahu genç hırslı birde potansiyelli oyuncuları ne kadara almayı düşünüyorsun..Bu sene kiralık oyuncuların olmasa lige en baştan havlu atardın..
defans hattına genç scout transferi yapmakla orta saha ve forvet bölgesine yapmak arasında fark var.Orta saha ve forvet hattına alacağın adamlar daha nitelikli olmalıve fark yaratmalılar.
önünde jesse örneği var.Kolay mı bu takımda oynayacak kalitede bu tarz adamlar bulmak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt