Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En beğenmediğim yönü ligin belki de en fizikli adamlarından biri olmasına rağmen kafa toplarına ısrarla çıkmamasıydı

Sürekli seken top kovalıyordu haliyle bütün ataklarımız çöp oluyordu

Net hatırlıyorum herkes sovuyordu. Her pozisyonda penaltı almaya çalışıyordu. Barostan sonra keyifle izledigim forvet yok benim. Elmander, Gomis Necati gibi iyi adamlar geldi ama yok yani. Andone iyiydi biraz. Agir hantal topculari izlemek fenalik getiriyor bana.

Menajerinin İstanbul'a geldiği haberleri çıkmıştı.Mertle beraber ev bakmışlar.Yönetim alamadıysa suçu ne?Bence gayet iyi bi duyumcuydu..

Geçen sene nöbette olsaydın hatırlardın kanıt felan koymuştum

Bu duyumculuk olaylarını boş buluyorum zaten,1 hafta önce öğrenince transferi ekstra bir şey elde etmiyorsun hatta isminin piyasaya düşmesi daha kötü..

Öyle isimlere prim vermesek daha iyi bana göre

Geçen sene nöbette olsaydın hatırlardın kanıt felan koymuştum

Bu duyumculuk olaylarını boş buluyorum zaten,1 hafta önce öğrenince transferi ekstra bir şey elde etmiyorsun hatta isminin piyasaya düşmesi daha kötü..

Öyle isimlere prim vermesek daha iyi bana göre
Duyumsuz da tadı olmuyo transferlerin.O olay olduğunda ben de vardım tam hatırlamıyom olayı.Kararına saygılıyım renktaş da bence Özgür iyiydi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt