Transfer Nöbeti (ARŞİV 23) - Sayfa 238 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Adettendir

8a1e7f50f275c7944f5def789c34dc09.jpg
ba2996d7dc263d414e70aabdf9fcafb6.jpg
bd08d38aa8673f9caef10883a5b1728b.jpg

Kafa şişireceğim ama;

Falcao ve Banegalar havada uçuşuyor.Hani yaş ortalamasını düşürecektik? Kardeşim Falcao ve Banega'nın son sahibi olacağız belkide.Kulüp 2 sene şampiyon olamayıp Avrupa'ya gidemezse maaşlarını bile ödeyemeyiz.Bize çeyrek altın ayarında futbolcu lazım.İleride değerlenecek yada en kötü ihtimalle aldığımız fiyata satacağımız.Kardeşim başarının garantisi yok.Hele ki Türkiye'de

Bu arada hangi topcunun Galatasarayda oynamasini hayal ediyorsun diye sorulsa cevabim Tayvin olur. Fransanin en golcü topçuları listesinde kendisini gorunce aşkım depreşti.
Onu ben de cok istiyorum ama imkansiz. Tam boyle elit takimlarin 1 tik alti seviyesi ve bizim gibi takimlarda kral olacak adam. FFP olmasa ve borc sifirlansa 20 25 milyon verilse deger.

Bu foruma coook eksiden uyeydim.2010 lardan bahsediyorum.forumculugu bıraktım.uzun zaman sonra tekrar döneyim dedim.eski ortamdan eser kalmamış.cok üzüldüm.

Sabahtan akşama bamya billur muhabbeti ,sen kuş sun sen boceksin.

İşin kötüsü MODERATORLERİN umru değil.geyik dönsün rayting artsın diye yapıyorsanız boş beleş adamların sayısı artar ama forum olmaktan uzaklasirsiniz.

Bu muhabbetler devam edicekse çokta devam etmeyeceğim sanirim

Kafa şişireceğim ama;

Falcao ve Banegalar havada uçuşuyor.Hani yaş ortalamasını düşürecektik? Kardeşim Falcao ve Banega'nın son sahibi olacağız belkide.Kulüp 2 sene şampiyon olamayıp Avrupa'ya gidemezse maaşlarını bile ödeyemeyiz.Bize çeyrek altın ayarında futbolcu lazım.İleride değerlenecek yada en kötü ihtimalle aldığımız fiyata satacağımız.Kardeşim başarının garantisi yok.Hele ki Türkiye'de
bu sene bu kadroyla 8 puan farktan geldiysek Fatih Terim ile zor diye birşey yok, bunun ispatiydi bu sezon.

Kafa şişireceğim ama;

Falcao 2 sene oynasin 3uncu sene chin e katar a biryere kaptiririz. Sonucta Falcao yani!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt