Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 340 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denayer istanbula geldi ama transfer bitmiş değil....

vargas > hoffenheim diyen kişi bana denayer > marsilya demişti o yüzden hala bi kuşku var...

keşke tam bitirmeden istanbula getirtmeseydik sorun çıkarsa kuşlar alay edecek...

ama durum düne göre daha müspet fakan opsiyon kesinlikle evren göz ve ali nacinin dediği gibi 3 milyon değil...

bana sölenen bunlar şimdilik...

Jason Denayer'in aklı karışık - Türkiye Transferler

ben artık bişey demiyorum size...bütün basın 1 gün geriden geliyor..allaha şükür gene mahçup olmadık size...

Yahu boyle sacmalik olmaz, yani dunyadaki en profesyonel olmayan oyunculari biz mi bulduk? Dogru duzgun oynamalari icin baslarinda her dakika sirtlarini sivazlayip bunlarla tavla oynayacak biri mi lazim?

Hamza'yi takimda hoca yerine pek koymuyorlar herhalde. Her cikanin posta koymasindan belli. Hoca oyuncunun abisi olmaz. Bu isler boyle yurumez. Bir ciddiyet ortami lazim.

arkadaşlar melo muslera ve sneijder kesinlikle albayrakın dönmesini istiyor...

hatta özellikle melo törendeki olaylardan dolayı çok kızgın albayraka haksızlık yapıldığını düşünüyor...

yani albayrak yoksa huzur yok biz mutsuzuz izlenimi veriliyor..

bana gelen bilgi bu...

Hamza'yi takimda hoca yerine pek koymuyorlar herhalde. Her cikanin posta koymasindan belli. Hoca oyuncunun abisi olmaz. Bu isler boyle yurumez. Bir ciddiyet ortami lazim.
Gerçekten Yenal Kal olduğun konusunda şüphelerim var. Bana kanıtlamak durumunda değilsin illa ki ama niye bilmiyorum, şüphem var. :) Yanlış anlama. Bi' kastım yok.

arkadaşlar melo muslera ve sneijder kesinlikle albayrakın dönmesini istiyor...

hatta özellikle melo törendeki olaylardan dolayı çok kızgın albayraka haksızlık yapıldığını düşünüyor...

yani albayrak yoksa huzur yok biz mutsuzuz izlenimi veriliyor..

bana gelen bilgi bu...

Melo ciban basi yani. E sen gitmek isteyen adami zorla tutmayi basari zannedersen. "1.5 milyon alacagim karsiligi bonservisimi ver, gideyim" diyen 32 yasinda oyuncuyu birakmamak icin butun yaz vakit kaybedip, o 1.5 + muazzam maasindan yapacagin tasarrufla gidip 22-24 yas arasi, Melo'dan iki kat daha fazla kosan genc bir defansif orta saha almazsan, o da kalir boyle takimi karistirir iste.

Elimizde firsat vardi bu heriften kurtulmak icin, harcadik, simdi basimiza bela.

Son düzenleme:
Bu arada bu gibi zamanlarda dusene daha cok vurmaya calisanlar olacaktir. Kaos ortamini beslemeye baslayacaklar. Azize Ibrahimovic olayi ile basladi. Bu yenilgiyi de en iyi sekilde degerlendirecektir. Basin zaten ustumuze geliyordu. Hem iceridekilerle hem disaridakilerle savasmamiz lazim.

Bu durumda Dursun icin tek gecici cozum Ibrahimovic'i getirmektir. Ancak durum oyle bir hale geldi ki artik taraftar bunu bile yemeyebilir.

Iyice pislige baglayip, Hamza hoca takim bize yeterli dedi biz de ona gore hareket ettik deyip Hamza'yi da harcamayi secebilir.

Ne yaparlarsa yapsinlar bence ne Hamza'nin ne de Dursun'un kulubumuzde uzun sure gorev yapmalari imkansiz hale gelmistir.

Kendileri etti, kendileri buldu.

Burasi ne Akhisar, ne de otel zinciri!

bir diğer bilgi dursun özbekin sp.direktör olarak can çobanoğlunu getirmek istemesi...

can çobanoğlu kesin olarak gelirsem ersun yanalla gelirim demişti bundan 10 gün önce şuan dursun özbek ne yapacağını bilmiyor...

Demistim daha onceden bu sene hayat sigortasi yaptirin diye. Kanser sezonu geliyor. En azindan ailenize biraz para kalir.

Abi gözüme uyku girmiyor sinirden üzüntüden. Tamam hep iyi olacak değil her şey ama bir ışıkta(umut yazıcaktım artık bu kelimeyi çıkardım hayatımdan) mı olmaz koskoca klüpte ? Aklıma Manchester Juventus deplasmanları geliyor hani ne biliyim yenilsekte zevk alıyorduk yapılan işlerden. Sokağa çıktığımızda gururla yürüyorduk. Real Madrid'den içerde 6 yediğimizde bile kuşlar ve kargalar bu Galatasaray ne yapar eder çıkar bu gruptan diye korkuyordu. Şimdi noldu da bu duruma düştük. Ağustos böceğine döndük resmen. 3 ay boyunca denge diye bizi kandırmaya çalıştılar. 4.yıldız diye diye susmadılar. Abiler,kardeşler ben yemişim 4.yıldızı. Diğer takımların lige ambargo koymaya çalışmasını izlemek istemiyorum. Bu işte kimin parmağı varsa hakkımı helal etmiyorum. GS Store'da harcadığım paraların hakkını helal etmiyorum. Maçlarda bağırıp kısılan ses tellerimin hakkını helal etmiyorum. Günlük yaşantıma devam edemiyorum günlerdir foruma girip çıkıyorum,transfer beklediğimden de değil kim ne yazmış Hamza'ya nasıl sövmüşler,başkanı yolda görüp tokatlayan var mı diye merak edip giriyorum. Bu işte derin Galatasaray denilen saçma oluşumun parmağı varsa onlarında Allah belasını versin. Bakın ne kadar nefret etsemde Umut'a da kızamıyorum adamın kapasitesi belli ama ona bel bağlayan sanki takımın olmazsa olmazıymış gibi davranan ve 100lerce maçı çevirmiş gibi yedekten sokup 11'de başlatan adamlara kızıyorum. Çiyanın başının ‘Çene Serdar’ lakabıyla anılan Serdar Eder olduğu söyleniyor doğruysa ben Florya'da oturuyorum her türlü süikasti yaparım artık böyle saçma şeyler düşünmeye başladım Allah yardımcımız olsun herkese iyi geceler güzel yarınlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt