Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 361 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÖZEL | Galatasaray, Jason Denayer transferinin olmama riskine karşı Serdar Aziz için de temasta. Denayer olmazsa Serdar Aziz ihtimali yüksek

ALLAH BELANIZI VERSIN DURSUN VE YöNETIM ! REZILLIK ! YAZIKLAR OLSUN SIZLERE! UTANIYORUM SIZI GöRDüKçE !

Cok degil ortalama bi zekayla sag bek, stoper, forvet alabilirlerde daha haziran bile bitmeden. Yedek kaleci alamadi bunlar ya yedek kaleci. YEDEK !

Sent from my iPhone using Tapatalk

denayer istanbula geldi ama transfer bitmiş değil....

vargas > hoffenheim diyen kişi bana denayer > marsilya demişti o yüzden hala bi kuşku var...

keşke tam bitirmeden istanbula getirtmeseydik sorun çıkarsa kuşlar alay edecek...

ama durum düne göre daha müspet fakan opsiyon kesinlikle evren göz ve ali nacinin dediği gibi 3 milyon değil...

bana sölenen bunlar şimdilik...

benimde duyduğum talhanın dediğiyle aynı doğrultuda...

pellegrini kiralık gitsin ama opsiyon koymam diyormuş...eğer bunu başarırsak iyi iş olur..

bir başka yerden de çok ama çok ilginç bir şey duydum denayer konusunda doğrulatırsam yazarım...

o zaman kesinlikle senin dediğin gibi olur...

benim duyduğum pellegrini opsiyon istemiyor...eğer koymaya razı olursa buy back price olur kesin...

3 KUPA TEK ŞAMPİYON!@AslanStatistic 4 sa.4 saat önce
Ali Naci Küçük | Jason Denayer, Türk Telekom Arena'ya geldi. Şu anda locada. Manchester City oyuncunun satın alma opsiyonunu vermiyor!

Şimdi de ntvspor ayni şeyi sölüyor bunlar nasıl gazeteci nasıl televizyoncu allah aşkına anlamadım

Dudsak-Mbia-Etoo-M.Gomez-RV.Persie-Nani-Marko Marin-Cardozo

Türkiye Ligine şu oyuncular gelecek desek yarısını biz alırız derdik..

Hiçbiri bizde değil..

Serdar Aziz nedir lan sığır evlatları,UEFA transfer yasağı koysun kulübe.Biz bunları tekme tokat yolllarız bari şu leş topçuları başımıza kalmasın.Öeh yeter ulan.

Bu Dursunun Baskanlik koltugunda otturdugu hergün bizim icin bir kayipdir.
böyle yönetim tarzi olmaz. insan bu 3 Ay icersinde birtane olumlu bir is yapmazmi ya. Hep bir belirsizlik hep bir soru isareti.
bir tutarli aciklamasi bile yok. Bu adami nasil baskan ysptilar , hayretler iceresindeyim. Ilk gördügümde zaten huzursuzlandim.
Göz göre göre koskoca bir sezonu cöpe atiyoruz resmen.

evren göz ve ali naci küçük'ün dediği kadar bitti denilecek durumda değil şuan bu transfer...

marsilya leverkusen ve bizden hariç başka bir TSL takımı peşindeymiş...

ayrıca pellegrini opsiyon istemiyor hamza ise opsiyonsuz istemiyor bu halledilirse gelir...

Günaydın ya 2 gün önce yazıyoruz bunu leverkusen marsilya var işin içinde diye lütfen yalvarırım inanmayın şu muhabirlere artık adamlar 2 gün geriden geliyor...şaka gibi 3 milyon opsiyon dediler ya !!!

Podolski transferinde dursun denen alien ne demişti ? Taraftarın yıldız oyuncu isteğini karşıladık.. Taraftar koynuna alacaktı sanki istediği oyuncuyu

Ya bu adamın otelleri falan varmış.. Nasıl otel azbuçuk tahmin etmek zor olmasa gerek...

Bununla aklı olan adam iş yapmaz.. Yalancının önde gideni..

Son düzenleme:
bu aralar bile bile kötü haber cikaranlari aklinizdan cikarmayin
iste bunlarin hepsi azizin köpekleri
gecen senede böyle baslamistik sonunda noldu hepimiz biliyoruz
Mayisda görüsürüz

Ulen serdar bespara ermez onu gectim bizim maclarda hep cirkeflediyo bu ut iglu it bunumu lsyik giruyonuz bu tskima

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her transfer döneminde korkulu rüyam olan Serdar Aziz kazmasinin ismi geciyor yine.

Allahim bize sabir ver, ve bu basimizdaki capsiz heriflerden kurtar bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt