Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 360 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madem forvet almayacan niye iki maçtır burakı küstürmeye çalışıyor anlayan var mı ?

yani şunu yapmak için ya gerizekalı olmak lazım yada artniyetli. takdir sizin

Burak'ın satılma ihtimalinin bile medyadaki herkesi kudurtması tesadüfmü ? satılmaz satılamaz vatanı satmaktır gibi örnekler veriyor şikeci medyası

İDDİA | Jason Denayer transferinde 300 bin € farktan sonra City de satın alma opsiyonunu vermeyince pürüz çıktı.ASLANSTATISTIC

madem forvet almayacan niye iki maçtır burakı küstürmeye çalışıyor anlayan var mı ?

yani şunu yapmak için ya gerizekalı olmak lazım yada artniyetli. takdir sizin
Takımda bizm bilmediğimiz bir iç çatışma var çok açık hamza yada yonetime karşı futboculardan. Futbolcuların hiçbiri bu sezona konsantre olabilmiş değil muslerada dahil

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@AslanStatistic şimdi4 saniye önce
ÖZEL | Galatasaray, Jason Denayer transferinin olmama riskine karşı Serdar Aziz için de temasta. Denayer olmazsa Serdar Aziz ihtimali yüksek

Bi insan gerizekalı çapsız olur da bu kadarını bi araya getirmek büyük marifet tebrik etmek gerekir..

Yahu paran pulun yok mu ? Elindeki çöplerin hepsini yolla git 3-4 tane genç yetenek al brezilyadan Portekiz'den..

Koca yaz yattınız Burak ve umut'dan başka forvet yok be aptal adamlar..

Adam hala stoper istiyor.. hala ..

Semih-ched-koray-Hakan 4 tane defans oyuncun var seni bi şekilde idare ederler..

Kanayan yaran top tutabilen forvet..

Bıktım ya temmelli bıktım serdar azizin hakan baltadan fazlası ney bit forvet bir sag bek alin bidr drnayer iste

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah'im bi de serdar aziz cikti basimiza. Ya bu kadar olmaz yemin ediyorum olmaz. Allah bildigi gibi yapsin bu isbilmezleri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt