Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 389 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hamza oyunculara guler yuzlu davranmak yeirne degisiklerde elini yutmak yerine sert dabranip agirligini koysa otoriter olsaydi bunlarin hicbiti basina gelmezdi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kim verir lan Burak'a 12 Milyonu? 30 yasinda Türkiye disina cikmamis birine kim 12 Milyon verir?

Sat iste yahu. 8,5 veriyorlarsa Trabzonun payini cikarinca 6,3 mü ne kaliyor elinde. Eh bu adam 4 sene sende kalacak, 3 Milyon maas aliyor buna macbasi ve prim falan ekleyince rahat 4 Milyonu gecer.

4 x 4 = 16. Dümdüz matematik ile 10 Milyon kâr ediyorsun. Hani diyor ya millet "garanti 20 golü var her sezon" , sana kim 32-34 yasinda hala bunlari yapabileceginin garantisini verebilir ki?

Ayrica 2 sene sonra bu adam en öne cikan özelligi olan hizini ve sprinterligini kaybederse ne olacak? Yahu sat iste 10 Milyon cebinde kaliyor. Her bokun hesabini yapiyorsunuz, Sneijder de cingene pazarliginin NIRVANASINA ulastiniz ama konu evlat olunca AT GÖZLÜGÜ mü takiyorsunuz?

DARBE VURUN ARTIK BU YERLI CETEYE. Bu seneyi öyle ya da böyle kaybettik bu capsiz herifler ile. Bari temizlige baslayalim.

Son düzenleme:
JURGEN KLOPP DIYORUM ! Baska birsey demiyorum !

Bize yeni yönetim, yeni teknik direktör, yeni sportif direktör gerek.

Ama bunlardan en önemlisi JURGEN KLOPP GETIRIP 5-10 senelik mükavele yaptirmak gerek, bütün otorite'yi onun ellerine vermek ve ona güvenmek gerek. Takim belki ilk 1-2 sene kötü performans sergileye bilir, ama sonra uçariz.

IN KLOPP WE TRUST

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt