Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 390 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güya 27 ağustosta ibra imza atacakmış :eek:ley: Trabzonlu ersin söyledi :D

Kac senedir ay sonu Fener düsecek diyor. O hiyar daha Trabzon da neler döndügünü bilmiyor bizde olan bitenleri nereden bilecekmis?

Ya icin en aci tarafi da bu hiyari Twitter da hala o kadar kisi takip ediyor, hala abi kralsin falan diyenler var. Ne kadar gerizekali insan var bu ülkede.

Ne satmiyolar be neyi oğlum 6 veren hayrını görsün malmisiniz ilerde hamza burak kavgasını mi izleyecez napiyonyz nasıl kulüp yonetiyonuz be ulan yuh be

JURGEN KLOPP DIYORUM ! Baska birsey demiyorum !

Bize yeni yönetim, yeni teknik direktör, yeni sportif direktör gerek.

Ama bunlardan en önemlisi JURGEN KLOPP GETIRIP 5-10 senelik mükavele yaptirmak gerek, bütün otorite'yi onun ellerine vermek ve ona güvenmek gerek. Takim belki ilk 1-2 sene kötü performans sergileye bilir, ama sonra uçariz.

IN KLOPP WE TRUST

Gelmek istemez .

WEstHam in golcusu mapusa girdi kiz arkadasini oldurecekti cunku, polisler sabah aldi goturdu.

Bu durumdan karli cikabiliriz WestHam a 10 milyon euro verin sizin olsun demeliyiz, onlari icin bu para cok sayilmaz. Bizde kurtulak artik..

son 10 günde gelen menajer önerileri...

-dante

-bendtner
-v.weiss
-ideye brown
-agger
-adebayor
-michu
-van wolfsinkel
-lassoga
-diekmeier
-zuniga
-riviere
-matavz
-agger
-samaras
-ilsinho
-y.poulsen
-l.damiao
-reynaldo
-samir
-j.campbell
-vaclav kadlec
-s.aziz
-m.demir

güncelledim...

Aslında samaras is gorebilir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana Pato'yu alacaksa,Burak gitsin.

Ama umutun bulutuna kalacaksak,burak kalsın.

geçen yıl 2 hafta sakatlandı,umut oynadı,2 hafta da puan kaybettik.

Burakın yerini dolduracaklarından emin olsak,tabiki satılsın.İşte en büyük sorun bu.

Beceriksiz iş bilmez sefil herifler. İstanbula getirdikleri 20 yaşındaki herifi bile 1 yıllığına kiralayamadılar. Bi böyle rezil etmemişlerdi bunuda yaptılar. Dayanamayacam transfer sezonu bitsin çok sağlam ceza yiyecem,şuan biriktiriyorum forumda küfür alanında rekor kıracam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt