Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 375 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydınlar olsun arkadaşlar ben de dahil sag bek icin bağırdık durduk ama masallah 2 haftadir sabri takimin en iyilerinden 3 asist yapti gidiyor geliyor ozellikle ikinci yari da topu gidip alisi var melonun hatasindan sonra muazzam bence biz ISIMLERE TAKILIYORUZ yanlış şimdi buak gitse burda ki futbolu cooook bilen arkadaslar ooh kurtulduk diyecekte daha iyi gelmedikten sonra nereye kurtuldun selcuk burak masallah iyiler ama burak hala topu iyi tutamiyor ileride ama farkli ozellikleri var bizim en buyuk sorunumuz sag acik orada bir oyuncumuz yok (umut bulutu isid kacirsin da :) kurtulalim) podolski kac haftadır vasati asamiyor ama bakiyorum tek kelime yok umut bulut pres yapıyor podolski de o da yok (umut bulut berbat bu arada pres yapiyor diye ovdugum anlasilmasin) eksiklerimiz sag acik (gol ozelligi olan) ve stoper ve podolskinin artik formuna kavuşması tabi melonun da korkak top oynuyor bence hazir değil bu arada sneijder masallah cok çok iyi eleştirmistim kilosundan dolayi ama süper Alllah onu korusun inşallah. Lütfen arkadaşlar isimlere takilmayin yorumlarinizi okuyorum hala sabriye laf edenler var yazik ya resmen kıskançlık başka birşey değil once podolskiye meloya umuta laf edelim sobra sneijderin burakin selcugun hakkini verelim sonra gelelim sabrilere baltalara vesaire.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu gördüysen helal olsun çünkü ben geri geldiğini hiç görmedim. Sabri çabalıyor, yetenekleri el verdiği sürece birşeyler yapmaya çalışıyor bu yüzden eleştirmiyorum onu ama sağ bek oyuncusunun asli görevi defansif özelliğidir ve Sabri bu yönde çok zayıf. Sabri bu takımda alternatif oyuncu olur, 2 yarı oyuna girip takımın ileriye çıkmasını sağlayan bir güç olabilir ama 34 hafta ona güvenip sağ beki emanet edemezsin. Podolski haklısın çok kötüydü bu akşam hatta geçen hafta Osmanlıspor karşısında 4-4-2 nin sağından sol tarafa geçene kadar da çok kötüydü ama Hamza sağ olsun Umut gibi yetenek fakirini oynatacağım diye güzelim sistemi bozup 4-4-2 oynatmaya Sneijder'i sola, Podolski'yi sağa hapsetti. Eleştri yaparken bunları da görmek lazım. Bu akşam Sneijder sol kanatta oynamasına rağmen 2 gol attı birde asıl mevkisinde oynasa neler yapacak. Melo geçen senede çok iyi oynamıyordu taraftara oynayarak, agresif hareketler yaparak eksik özelliklerini kapatmaya çalıştı.(iyi bir hakem olsa her maç en az 1 sarı yerdi) bu senede çok güçsüz çok pas hatası yapıyor. Ama onda suç yok onu oynatan hoca da kabahat var. Sen jose gibi bir oyuncu almışsın ve o bölgede oynayan hiç bir oyuncu(Melo,Selçuk,Jpk,Bilal) formda değilken bu çocukla başlamıyorsan, Carole zor zahmet oynatıyorsan, Sinan diye bir çocuk yedek kulübesinde çürümeye mahkumsa, Denayer'i niye alıyorsun sormak lazım. Bruma'yı da neden gönderdin anlamak zor değil artık genç oyuncu ve yabancı düşmanı.

Dün akşam aslında çok iyi oynamadık bu skor bizi aldatmasın. Konyaspor bize gol atan oyuncunun uzaktan şutları dışında hiçbirşey yapmadı. Bu takımın sağ bek,sağ açık ve forvet oyuncusuna kesinlikle ihtiyacı var.

aspor da Bülent Timurlenk resmen içimi okuyor adam transfer döneminde Galatasaray da ne oldu ne bitti hepsini söyledi.İbrahimoviç oyalamasını başkanın 1 ay sonra inter maçından 1 gün sonra iboyu yalanladığını filan

Bu arada bu takima sponsor bulamayacak plansiz ve yetenek, mali gucteyseniz ne demeye oraya baskan oluyorsun ki, bende olayim baskan o zaman, allah allah ya, rant icin mi baskan oluyorsun ki DURSUN. YOK BU GITSIN YAHU.

Bunu gördüysen helal olsun çünkü ben geri geldiğini hiç görmedim. Sabri çabalıyor, yetenekleri el verdiği sürece birşeyler yapmaya çalışıyor bu yüzden eleştirmiyorum onu ama sağ bek oyuncusunun asli görevi defansif özelliğidir ve Sabri bu yönde çok zayıf. Sabri bu takımda alternatif oyuncu olur, 2 yarı oyuna girip takımın ileriye çıkmasını sağlayan bir güç olabilir ama 34 hafta ona güvenip sağ beki emanet edemezsin. Podolski haklısın çok kötüydü bu akşam hatta geçen hafta Osmanlıspor karşısında 4-4-2 nin sağından sol tarafa geçene kadar da çok kötüydü ama Hamza sağ olsun Umut gibi yetenek fakirini oynatacağım diye güzelim sistemi bozup 4-4-2 oynatmaya Sneijder'i sola, Podolski'yi sağa hapsetti. Eleştri yaparken bunları da görmek lazım. Bu akşam Sneijder sol kanatta oynamasına rağmen 2 gol attı birde asıl mevkisinde oynasa neler yapacak. Melo geçen senede çok iyi oynamıyordu taraftara oynayarak, agresif hareketler yaparak eksik özelliklerini kapatmaya çalıştı.(iyi bir hakem olsa her maç en az 1 sarı yerdi) bu senede çok güçsüz çok pas hatası yapıyor. Ama onda suç yok onu oynatan hoca da kabahat var. Sen jose gibi bir oyuncu almışsın ve o bölgede oynayan hiç bir oyuncu(Melo,Selçuk,Jpk,Bilal) formda değilken bu çocukla başlamıyorsan, Carole zor zahmet oynatıyorsan, Sinan diye bir çocuk yedek kulübesinde çürümeye mahkumsa, Denayer'i niye alıyorsun sormak lazım. Bruma'yı da neden gönderdin anlamak zor değil artık genç oyuncu ve yabancı düşmanı.

Dün akşam aslında çok iyi oynamadık bu skor bizi aldatmasın. Konyaspor bize gol atan oyuncunun uzaktan şutları dışında hiçbirşey yapmadı. Bu takımın sağ bek,sağ açık ve forvet oyuncusuna kesinlikle ihtiyacı var.
Sabriyi elestirmeden önce 2 3 haftalik performanslara bakara umutu meloyu podolskiyi tellesi elestirelim sonra sabrilere gecelim cunku diğer oyuncular görevlerini bile yapamiyolar sabri 3 tane asist yapmis 2 mactir bukadar yerilmeyi haketmiyor yani herhangi bir sag bek al daha iyidir anlayışı olmamali adam gibi sag bek alinacaksa gelsin hatta sneijderden iyisi gelecekse de gelsin oynasin rekabet olur keske mbiayi alsaydik meloyu yollasaydik kucumseyemez bizi melo degil 40 melo gelse boş ama işte insallah akillanir baska caremiz yok burak selcuk gibi oyunculara sürekli vuruyoruz sanki daha iyileri alindi da... bence en buyuk suclu dursun ozbektir.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabrinin performansı kimseyi yanıltmasın,üst düzey takımlara zorlanır,yedeğide üçüncü lig topçusu tarik,sağbek şart,yanlız şunu herkes kabul etsin,sabri affedildikten sonra hücuma çok iyi katkı veriyor,cezalı olduğu dönemde orta çalıştığı çok belli,şuan canerden sonra en iyi orta yapan topçu

Mbiayı kesinlikle almamız gerektiğini söylüyordum bundan 2.5 ay önce Sevillanın çoğu Uefa maçını izlemiştim ve orta sahadaki bütün defansif yükü harika sırtladığına ve topuda iyi dağıttığına şahit olmuştum harika bir oyuncu bence Melodan daha iyi ve kaliteli olduğunuda söylemiştim hatta Tsye gitmeyip bizim takıma önerildi iddialarını duyunca kesinlikle almalıyız demiştim ama tabi gittiler Bilal ve Jem gibi çöpleri aldılar Mbia bizim orta sahaya seviye atlatırdı kesinlikle.

Jonothan sorianoyla ilgileniyormusuz asyde gordum dogruysa mantikli hamle

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt