Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 376 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Melo falan berbat oynuyo ya selcuk melo oynayınca daha kötü oynuyo 9 km koşan on libero mu olur ya adam bellemis direk gomuluyo stoperlerin arasına fizik gücü falan da bitmiş jose selcuk emre yapcan orta sahayı takir takir pas yaparız zaten kanatlardan akın akın gelen bi takım değiliz 4 3 3 oynayalım jose selcuk emre ortada burak ucta poldi wes sağa sola serbest oynarlar

Bizim takım çok az koşuyor. Bence tutuk oynamamızın en büyük sebebi bu. Ortasahamız özellikle dinamizmden çok uzakta.

Sent from my iPad using Tapatalk

CNpTYvXWwAAtGRj.jpg

---------------Muslera-----------------
Pereira--Chedjou--Zambrano--Telles
------------Mbia---Jose---------------
-Dzsudzsak--Sneijder--Konoplyanka-
---------------Gignac(Burak)---------
Yedekler:Gökhan,Semih,Carole,Selçuk,Emre,Yasin,Burak(Gignac)

Jose-Carole alınacaktı Melo böyle takımı oyalarken yollayıp Mbiayı alacaktın,Podolskiye verdiğin bonservisi Konoplyanka için imza parası olarak kullanacaktın Brumadan gelen kiralama bedeli ile Dzsudzsak'ı alacaktın,Amrabattan gelen parayla Gignac ve Maxinin imza parasını çıkaracaktın sonrada bedelsiz ve imza parasız Zambranoyu alıp transferi kapatacaktın ama ne mümkün bu beceriksiz ve yerli fedaisi adamların böyle akıllıca hamleler yapması

Arkadaş bu parasızlıkda öyle iyi topçular öyle uyguna gittiler ki insan deliriyor.

Jeseyi aldın iyi topçu al yanına mbia yı..

Defansa adam bulamıyordun Rafael Toloi bir ara beşiktaşda ilgilendi canavar gibi stoper senin dünyadan haberin yok adamlar 3,5m euroya transfer etti..

Hadi yabancı bulamadın 5 trilyona Şener var en azından sabriden iyidir bari onu al almıyorsun ....

Niasse yi kiralama fırsatın varken korkuna bekletiyor sonrada elinden kaçırıyorsun.....

Şimdide keşke gelseydi diosun....

Şu takım a öyle aman aman transferlere gerek yoktu...

Şener--Toloi--- defans sorununu çözerdi....

Mbia-jese göbeği bağlardı....

Niasse -- podolski --- Guidetti de forveti bitirirdi..

--------Musleraa---------
Şener--Ched-Toloi---Carole--
--------Mbia--Jese-------
Niasse---Sneijder---Podolski-
----------Guidetti-----------

Niasse 1 m euro
Guidetti bedava
Şener 1,5m euro
Toloi 3,5m euro
Mbia bedava
Jese Bedava

Ama yapamadık neden ? Çünkü futbolu bilen futbolcudan anlayan 1 tane adam yok yönet,mde

Umut Bulut malini oynatan hocanin aklini arastirayim ben ulan Umutta ne dripling var ne calim yetenegi var ne topa vurmasini biliyor aga bizim gozlerimiz mi kor ya ne var bu malda.

Bu takımı kimin sabote ettiği basbaya belli.. Hamza bildiğin ırkçı biri..

Yönetim almıyormuş şuymuş buymuş hepsi hikaye.. Bu adam resmen korkuyor yıldız oyuncu almaktan..

Yapacağın çok bi hamle yoktu çapsız Hamza.. Stoper-sağbek-sağkanat-forvet..

Paran yoksa 4 tane kiralık adam da alabilirdin..

Günaydınlar olsun arkadaşlar ben de dahil sag bek icin bağırdık durduk ama masallah 2 haftadir sabri takimin en iyilerinden 3 asist yapti gidiyor geliyor ozellikle ikinci yari da topu gidip alisi var melonun hatasindan sonra muazzam bence biz ISIMLERE TAKILIYORUZ yanlış şimdi buak gitse burda ki futbolu cooook bilen arkadaslar ooh kurtulduk diyecekte daha iyi gelmedikten sonra nereye kurtuldun selcuk burak masallah iyiler ama burak hala topu iyi tutamiyor ileride ama farkli ozellikleri var bizim en buyuk sorunumuz sag acik orada bir oyuncumuz yok (umut bulutu isid kacirsin da :) kurtulalim) podolski kac haftadır vasati asamiyor ama bakiyorum tek kelime yok umut bulut pres yapıyor podolski de o da yok (umut bulut berbat bu arada pres yapiyor diye ovdugum anlasilmasin) eksiklerimiz sag acik (gol ozelligi olan) ve stoper ve podolskinin artik formuna kavuşması tabi melonun da korkak top oynuyor bence hazir değil bu arada sneijder masallah cok çok iyi eleştirmistim kilosundan dolayi ama süper Alllah onu korusun inşallah. Lütfen arkadaşlar isimlere takilmayin yorumlarinizi okuyorum hala sabriye laf edenler var yazik ya resmen kıskançlık başka birşey değil once podolskiye meloya umuta laf edelim sobra sneijderin burakin selcugun hakkini verelim sonra gelelim sabrilere baltalara vesaire.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yine süper tespitler . Benim yazıp sildiklerimi sen yazmışsın. Ben Sivas maçı hariç Sabri'yi çok beğendim. Burada Sabri'ye sallayıp Telles'e tek kelime yazmayan ve hatta övenlere şaşıyorum. Podolski'ye kızamıyorum hoca adamı çok değişik yerlerde oynatıyor. Melo'yu pek beğenmedim Güçsüz ve gereksiz risk alıyor. Selçuk'ta bu hafta Sivas maçı kadar iyi oynamadı. Sınejder forvet arkası ve Yasin'le çok verimli. O iyi oynarsa takım 2 seviye birden atlıyor. Hoca'nın ilk onbiri yanlış fakat değişiklikleri güzeldi. Sadece Umut yerine Yasin'i alabilirdi. Özellikle Podolski -Rodrigez Değişikliği iyi oldu. Podolski - Telles yapsa savunma daha düşerdi. Son olarak yaşasın Carole.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt