Transfer Nöbeti (ARŞİV 25) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu saatten sonra Falcao'nun orada kalacağını sanmıyorum. Bağlar kopmuş gözüküyor.

Kesin gidecek ama bize mi gelir yoksa başkası mı alır orası kesin değil bence.

Yanlışım varsa düzeltin de ben bu kadar uzayan hiçbir transferimizin gerçekleştiğini hatırlamıyorum, bence oyuncu çok istekli olsa şu zamana kadar bir şekilde bağlarını koparmış olurdu. Tutup kelepçe takacak değiller yani. Bence oradan sözleşme teklifi alırsa kalacak çok bariz ama Monaco enayi olmadığı için onun gencini alıp getirecek muhtemelen.

Valla kardeşim kim olur bilmem ama bu kanat adamları ile biraz zor gibi. Zamanın da Henry’e bende saydım ama o tarzda birine ihtiyaç var. Emre Mor’un da zamana ihtiyaç var. Geçen sezon gibi Luyindama piyangosundan sonra son dakika birini bekliyorum.
Bu saatten sonra kanat aldırmaz hoca bek zorlanır eğer belhanda giderse onun yerine biri bakılır ki bende hocanın ondan hazettiğini düşünmüyorum diagnede gider zararınada olsa yedek forvet alınır kapatırlar

beyler, monaco falcaoyu daha napsin yillarca cürüttü zaten, bunlarin derdi falcao bize (monaco) lazim ayaginda degerini dahada yüksek tutmak, bu oyuna gelip 5 milyon gibi rakamlara almak hata olur. daha 2,9 acigimiz varken!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt