Transfer Nöbeti (ARŞİV 25) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha 3-5 maç oynandı Anadolu takımları yine gündem olmuş.

Abartmaya gerek yok. Büyük takımlar 3. haftadan sonra ancak kendine geliyor bu yıllardır böyle.

Hiçbir Anadolu kulübü sezon başında oynadığı futbolu devam ettiremez.

En fazla 10 hafta böyle top oynarlar sonra kendi aralarında sıralama kapışırlar.

Monaco teknik direktörü Leonardo Jardim: "Falcao'nun hafta boyunca küçük bir problemi vardı ve oynamak için yeterince hazır değildi. Bu nedenle oynamadı."

Jardim, 2 gün önce yaptığı açıklamada 'Falcao bu hafta çok iyi çalıştı ve istekliydi' demişti.

Belhanda nın top kaybi gole dondu
Eee napalim donerse donsun futbol bu birisi hata yapmadan zaten gol olmuyor marcao ve lyundamanin videosunu koyun bakalim gorelim ne yapmislar

Rahat birakin kardesim belhandayi tek fizigi yeterli sahada futbolcu gibi duran adam belhanda

Ben belhandanin yerinde olsam.hic risk almam yana geriye oynarim seri selcuk gibi pas hatasida yapmaz o zaman begenirmisin

aynı maçı mı izledik bilmiyorum ama victor ruiz'i delik deşik ettiler arkasına kaç kere adam kaçırdı sayamadım ben. Bir tek ayağı iyi, defanstan uzun toplarla iyi çıkıyor ama kontra oynayan hele az hızlı oyuncusu olan her takım ruiz'i mal eder.

Eee napalim donerse donsun futbol bu birisi hata yapmadan zaten gol olmuyor marcao ve lyundamanin videosunu koyun bakalim gorelim ne yapmislar

Rahat birakin kardesim belhandayi tek fizigi yeterli sahada futbolcu gibi duran adam belhanda

Ben belhandanin yerinde olsam.hic risk almam yana geriye oynarim seri selcuk gibi pas hatasida yapmaz o zaman begenirmisin
10 kere sana top geliyorsa ve sen 8 ini ezip kaybediyorsan, o zaman bi zahmet hiç oynama.

Monaco teknik direktörü Leonardo Jardim: "Falcao'nun hafta boyunca küçük bir problemi vardı ve oynamak için yeterince hazır değildi. Bu nedenle oynamadı."

Jardim, 2 gün önce yaptığı açıklamada 'Falcao bu hafta çok iyi çalıştı ve istekliydi' demişti.
Yahu amaç ne burda anlamıyorum.

Ya bizi kekliyor falcaoya da bu adamın dünyadan haberi yok

Sivas macinda top kaybetmeyen mi vardi nedir bu belhanda nefreti cozemedim senin iki stoperin amator topcu gibi oynadi babel haric mucadele eden yoktu ayrica saha zemini bok gibiydi

Belhanda oynamasin kaleye gidemeyiz net

Nefrete yol açan şey şu: bırakın Galatasaray, Denizlispor’un yedek 8 numarasının bile yaptigi zaman utanacagi hatalari bu dingil her maç 5-6 kere yapiyor. Şu surekli dönen video bile yeterli anlatmak icin. Etrafinda 3 tane Galatasaraylı var, Belhanda pası rakibe atıyor. Çok basit işleri yapamıyor.

Üstüne bir de gereksiz kartlar ve şımarık tavırları... çıldırtıyor taraftarı.

Ha yaptigi guzel isler de var, onları daha çok görenler de savunuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt