Transfer Nöbeti(ARŞİV 26) - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 26)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çıldırmak üzereyim doğrumu bu haberler bu nasıl bir başkan biz yeni sözleşme beklerken bu olayın gerçekliği araştırmak lazım

Valla bilmiyorum bende senin gibi işte gazeteden sosyal medyadan duyduklarım.Gündem yoğun iken başkan ve futbolculardan bu konu hakkında açıklama gelir mi bilmem ama en kısa zamanda bu tür söylentilere netlik kazandırılması gerekli.

Yalnız bizim dursun bu ara gazetelere iyi para bayılıyor belli ki, her gün onun hakkında olumlu haberler yayınlanıyor. Belli ki paçaları tutuştu MİY maçına kadar kendini aklamaya çalışıyor.

forum yönetiminin forum aktif olsun diye bu türlü oyunlara girip başlığın adını değiştirmesini yememiş güzel i nsanlare... ;)

forum yönetiminin forum aktif olsun diye bu türlü oyunlara girip başlığın adını değiştirmesini yememiş güzel i nsanlare... ;)

Aslında ilk zamanlar baya aktifti ama takım beter ülke ondan da beter durumda millet şehit haberlerini takip etmekten inan sosyal medyayı kullanmaz oldu.Şahsen gün boyu elimden düsmeyen telefonu bugün nerdeyse toplasan 10 dk anca kullanmışımdır.Nereye girsem yürek burkan şehit haberi.

Ben Turkiyenin durumunu hic takip ediyorum. Ama goruyorum ki AK partiye oy veren timsah gozyasi dokenler var.

Simdiye kadar kurtler bizim kardesimiz diyen Erdo ve takipcileri. Kurt sorunu felan yok derken. Tam son secimlerden sonra kurtlerden beklenen destegi alamayan Erdo, nolduda ulkenin anasi agliyor birden kardesim diye sorgulamazmi? :2aloh1:

Ne ak partiymis be. ne pislikleri cikti ama hepsine goz yumdunuz.

su milli mac arasi olmasaydi keske. balik hafizali uA macin basindan sonuna kadar "yonetim, futbolcu, taraftar sampiyonsun galatasaray" der simdi.

Allah askina foruma 1 gun girmiyprum 1 sayfa mesaj amca var nerde bu insanlat

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt