Transfer Nöbeti(ARŞİV 26) - Sayfa 501 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 26)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah askina foruma 1 gun girmiyprum 1 sayfa mesaj amca var nerde bu insanlat

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şehit haberlerinden kimse futbola dogru düzgün vakit ayırmıyor ki ayıranda zaten hep tartışma bölümünde şehitlerle ilgili konularda ayrıca internet bağlantıları da çökmüş durumda bu aralar.Şahsen ben bile evde çok fazla takılmıyorum anca bu saatlerde işteyken neyse ki burada sıkıntı yok fazla.

şehit haberlerinden kimse futbola dogru düzgün vakit ayırmıyor ki ayıranda zaten hep tartışma bölümünde şehitlerle ilgili konularda ayrıca internet bağlantıları da çökmüş durumda bu aralar.Şahsen ben bile evde çok fazla takılmıyorum anca bu saatlerde işteyken neyse ki burada sıkıntı yok fazla.

Evet şehitlerimiz çok derin bir yara oldu bizlere malesef ki hain şeref yoksunu ak tayfa yüzünden bunlwr gitmedikce sonumuz kötü

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:eek:ley:
20150909_Fotomac_001_RCQQ7.jpg

Selamlar bu nöbet en kısa zamanda istifayla kapanır umarım ancak olaylar sogudu biraz bu milli takım arasıyla..hala sponsor bile yok bu arada.

Bu dursun günde bir saat bile galatasaray adina harcamiyordur. Daha sponsor bulamadi yalanci sahtekar simdide torresi mi getirecekmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt