Transfer Nöbeti (ARŞİV 26) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar fb medyada çok güçlü.. bizimde medyada yeteri kadar kamuoyu oluşturabilmemeiz lazım. bizim haklarımızı savunan kişileri mümkün olabildiğince yaymalıyız.. bunlarda biri de artık hiçbir yerde yazamayan ersan çelik.. onun kanalına abone olalım ve sosyal medyada görüşlerini yayınlayalım.

benim acamayacagim kilit yoktur. :asd:

Saka bir yana bende anlamadim. Ilk önce kilitliydi, sonra da tekrar acilmis ve yine kilitlenmis.
O degilde yazdigim da güme gitti galiba. ;D
yok buraya bı yere tasınmıstır yazdığın reis bi ara bende yakalar gıbı oldum sendne sonra yıne acıldı cevap yaza tıklayana kadar alper kapadı yıne

Diagne'nin kap açıklamasında yarım saat-1 saat arası beklenmişti diye hatırlıyorum. Falcao kap açıklamasından önce sosyal medyadan tanıtım yapılsa daha sağlıklı olurdu.

karakullukçu: marcao kötü oynadı diyorlar ama hep brezilyalılar böyle, mariano böyle yapabileceği birşey yok, belhanda yanındakiler oynamayınca kopuyor, diagne elinden geleni yaptı

karakullukçu: selçuk mahvetti maçı, bitik, penaltı kaçırdı

senin yorumculuğuna

ECZplMDXoAEFTGQ

Benim en çok merak ettiğim konu, Falcao geldiğinde göreceği destek ve atmosfer karşısında nasıl performans göstereceği? Muhtemelen hayatı boyunca böyle bir ilgiyle karşılaşmamıştır, bu yoğun enerjiyle min 25 gol beklentisine girmek yanlış mı olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt