Transfer Nöbeti (ARŞİV 26) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedulla,Schira,Zeki vs herkes Perşembe gelecek diyor bu iş buradan sekmez, Görüşme KAP'ı için gerçekçi tarih yarın ama bugünde sürpriz olabilir.

karakullukçu: marcao kötü oynadı diyorlar ama hep brezilyalılar böyle, mariano böyle yapabileceği birşey yok, belhanda yanındakiler oynamayınca kopuyor, diagne elinden geleni yaptı

karakullukçu: selçuk mahvetti maçı, bitik, penaltı kaçırdı

senin yorumculuğuna

Tam isabet yorum bence. Su " bi kisiden mac kayip edilmez " hikayelerini gecin artik. Yillarca sarbi oynadigi her macda takimi asagi cekti, kim olursa olsun. Simdik de selcuk o rolü üstlendi

AR22c21Z_400x400.jpg

18.30-18.50 arası bu şahıstan tweet gelmeli yoksa olmaz

monaco pirensi : neden cimboma gönül verdin neden illa gitmek istiyorsun

falcao : çünkü gol atınca kendi sesimi duymaktan sıkıldım ben artık dünyanın en büyük kulübünde oynamak istiyorum

şu naifliğe şu nezakete bakarmısınız

arkadaşlar fb medyada çok güçlü.. bizimde medyada yeteri kadar kamuoyu oluşturabilmemeiz lazım. bizim haklarımızı savunan kişileri mümkün olabildiğince yaymalıyız.. bunlarda biri de artık hiçbir yerde yazamayan ersan çelik.. onun kanalına abone olalım ve sosyal medyada görüşlerini yayınlayalım.
Ersan çelik ajans 1905 ve diğerleri bu youtube kanallarının desteklenmesi çok önemli bu kanallara ilgiyi gören tv kanalları yayın politikalarını olumlu yönde degisrebilirler

karakullukçu: marcao kötü oynadı diyorlar ama hep brezilyalılar böyle, mariano böyle yapabileceği birşey yok, belhanda yanındakiler oynamayınca kopuyor, diagne elinden geleni yaptı

karakullukçu: selçuk mahvetti maçı, bitik, penaltı kaçırdı

senin yorumculuğuna
Yahu halbuki yanindakiler oynamayinca Belhanda oynatmali veya sapkadan tavsan cikartmali :)

arkadaşlar fb medyada çok güçlü.. bizimde medyada yeteri kadar kamuoyu oluşturabilmemeiz lazım. bizim haklarımızı savunan kişileri mümkün olabildiğince yaymalıyız.. bunlarda biri de artık hiçbir yerde yazamayan ersan çelik.. onun kanalına abone olalım ve sosyal medyada görüşlerini yayınlayalım.

Biz fener gibi medya fenerasyon suymus buymus destegiyle hic bir zaman ugrasmadik. Ugrasmayizda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt