Transfer Nöbeti (ARŞİV 26) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevlüt'e niye bu kadar karşı çıkıyorsunuz ki. Takım da yerli forvet yok, Mevlüt'ten daha iyi maliyeti uygun yerli forvet yok sanırım şu an. 3. forvet olarak kadroya yazılır işte.

Bu yonetime guvenenler aptaldir!

Ne sponsor, ne takim hazir, ne forvet alindi nede oyuncu satabildiler.

O salak albayrak Galatasaraya yakismiyo. Hirbonun onde gideni....

Bir degil her transfer donemi boyle gecti, son gun bir kac cop alip yine baska copler alirlar.

2.4 milyon €'ya yeni 9 oyuncu almışız. Luyindama'yı saymamak lazım. Falcao da bedelsiz gelirse 10 üzerinden 8 veririm yönetime. Bu saatten sonra Diagne satılsa dahi gelecek para ile kaliteli bir oyuncu alınacağını düşünmüyorum ben. Hadi belki bi Banega gelir. Satılmaması önümüzdeki sezon bütçesi adına çok daha iyi olur bana kalırsa. Bedelsiz Topal, Mevlüt gelir. Ömer veya Yunus satılarak FFP kapanır. Devre arasında tekrar bakılır duruma. Mehmet Özcan da kendisi 1 versin gelsin katılsın takıma.

Falcao / Diagne / Mevlüt / Adem çok çok yeterli olur 3 kulvar için.

Falcao'dan dolayı kızıyoruz ama iyi iş çıkardılar 2.4'e. Yönetimi sevmeyenlerin dahi kabul etmesi gerek. Şu satış işini becerebilecek birini bulsunlar artık. Transfer dönemi kapanır kapanmaz da kimi satacaklarını belirleyip ona göre çalışmalarına başlasınlar. Ellerini eteklerini çeksinler artık satışlardan. Orası kanıtlandı. Beceremiyorlar. Bu sezon düzelir belki dedim ama ı ıh. Bir sürü planın da içine ettiler satış yapamadıkları için, hoca ondan gergin ve hiç konuşmuyor.

Falcao'nun gecikmesi ve Diagne'nin satılamaması kitledi ya herşeyi. :cautious: Stoper, bek ve en az 1-2 adet scout transferi eminim kaynadı arada bonservis ödeyemediğimiz için. Fatih hoca da planlarını 1 yıl daha erteleyip Mevlüt 1+1, Topal 1+1 ile bu yılı da atlatalım moduna girecek belli ki. Yönetimin Diagne'yi öyle veya böyle Afrika Kupası'nın ardından satması gerekirdi. Neyseki mal bizim hala. Adamı öldürmemek, parlatmaya çabalamak lazım. Parlatma işine Fatih hocanın da dahil olması lazım eğer kalacaksa çocuk.

Oyuncuları taraftarın önüne atıp, git demenin hoş bir taktik olmadığını öğrenmişlerdir inşallah.

Şeriat değil adalet gerekiyor suçlular ceza yemiyor doğru dürüst onun rahatlığı var caydırıcı bir ceza ver bakayım bir daha kolay kolay yapan oluyor mu.

İdamı hak eden çok evet, ama özellikle bizim gibi ülkelerde idam yüzlerce masumun canını alır kimse de bir şey yapamaz. Kanunların, yargının doğru işlediği bir ülkede yaşamıyoruz. İdam isterken bunu da dikkate almak lazım..

Bu arada öncesini okumadım caydırıcı cezadan kastın idam diye düşündüm direkt. Yanlış anladıysam kusura bakma..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt