Transfer Nöbeti (ARŞİV 26) - Sayfa 464 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lequipe ve diğer gazetelerin haberlerinin baya bir kolpa olduğu ortaya çıkıyor böylece.Günlerdir falcaoyu bırakmak istemiyorum diğe ağlayan jardim ve başkan,valencia olunca hiç sesi çıkmıyor haberlerde.belli yani haberler kolpa.

İdamı hak eden çok evet, ama özellikle bizim gibi ülkelerde idam yüzlerce masumun canını alır kimse de bir şey yapamaz. Kanunların, yargının doğru işlediği bir ülkede yaşamıyoruz. İdam isterken bunu da dikkate almak lazım..

Bu arada öncesini okumadım caydırıcı cezadan kastın idam diye düşündüm direkt. Yanlış anladıysam kusura bakma..

Her basa gelen karsitlarini asar bu ulkede olmayan sey degil

Adnan mendereslerden tut
80lerde yuzlerce genc

Lequipe ve diğer gazetelerin haberlerinin baya bir kolpa olduğu ortaya çıkıyor böylece.Günlerdir falcaoyu bırakmak istemiyorum diğe ağlayan jardim ve başkan,valencia olunca hiç sesi çıkmıyor haberlerde.belli yani haberler kolpa.
adamlar bonservis parası istiyor.
tek dertleri o.
valencia haberleri ne kadar doğru bilinmez ama valencia istenilen bonservisi rahatlıkla verir.

Monaco bize vermezken, Valenciaya niye versin? Eğer böyle olursa gerçekten koçtan bir şüphelenmek lazım yine sponsor filan olur belki bir şeylere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt