Transfer Nöbeti (ARŞİV 27) - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 27)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri'nin yokluğunda eğer Belhanda da yoksa Jimmy Durmaz ilk 11 başlar 10 numara olarak ve solda Feghouli sağda Babel

Donk Nzonzi
Jimmy
Feghouli diagne Babel

EC9dl79XsAAbgWt

Öncelikle Abdurrahim'in kesinlikle yanlış süreçten yönetimi ve geçmişteki hatalarından dolayı istifa etmesini kesinlikle istiyorum ve ancak ona bir konuda hak veriyorum.. Bu Falcao transferi bana göre Galatasaray tarihinin en zor transferidir.. Ha Drogba , Sneijder , Hagi nedir diyen olur elbet ancak onlar gelmeden önce kendi kulüplerinde istenmeyen adamlardı.. Ya düşüşteydiler yada sakattılar son senelerinde istikrardan uzaklaşınca biz gittik kaptık adamları.. Falcao hala formda bir oyuncu.. Monaco'nun 40 milyon euro verip aldığı adam Falcao'dan üstün performans sergileyemez ki Ben Yedder bile adamla oynayıp birşeyler kapayım modunda.. Bunu bilen Falcao'nun kulübü adamın takımda kalması için iknaya çalışılıyor..Falcao istenmeyen bir adam değil.. Bana göre bu transfer gelmiş geçmiş en zor transferdir..

Eğer Abdurrahim gibi beceriksiz bir yöneticiye rağmen bile gerçekleşirse Galatasaray markasının , taraftar gücünün nelere gücü yettiğini en net biçimde göstermiş olur..

Helal olsun iyi ozetlemissin, ilk defa forumda boyle dusunen birisini gordum

Göz göre göre bu rezillılığın yaşanacağı belliydi bir kez daha Türk halkının hafızası çok zayıftır lafına inandım. Modeste alan pato 6 ay forvetsiz vs. bunları yapan bir yönetim e falcao konusunda aşırı güvenen bir çoğunluk vardı burada gerçekten anlık yaşıyoruz ortada hiç bir sorun olmasaydı bile yönetimin bu geçmişi zaten transferin olmayacağının delili..

Yangın tayfa nöbetlerde ömür tüketti gitti kıvılcım atıyoruz baksana suya düşüyor artık
Keşke Atalay falan oynasa eğer Selçuk oynarsa izlemeyecegim super kupadan beri cidden yetti artik

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rengim hislerime tercüman oldun çıkıp deselerdi bize transfer sezonu başında bu sene Galatasarayın evlatlarının senesidir. Ali Yavuz, Atalay, Yunus izleyeceksiniz ağzını açanın ağzına kürekle vururdu bu taraftar. Falcao gittik bize uygun değil de açıklama yap 3-4 gün görüş olmuyorsa koy Ali Yavuzu forvete. Ya şunu yapınca şampiyonluk gider koltuk gider sevdası var ya yemiyor yapamıyorlar halbuki böyle bir yaklaşımla arkalarına daha fazla destek alırdı yönetim. Bu saatten sonra önce Apo sonra Mustafa gider FT yi de arada ezdirdiler. NET.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt