Transfer Nöbeti (ARŞİV 27) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 27)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yangın tayfa nöbetlerde ömür tüketti gitti kıvılcım atıyoruz baksana suya düşüyor artık

Rengim hislerime tercüman oldun çıkıp deselerdi bize transfer sezonu başında bu sene Galatasarayın evlatlarının senesidir. Ali Yavuz, Atalay, Yunus izleyeceksiniz ağzını açanın ağzına kürekle vururdu bu taraftar. Falcao gittik bize uygun değil de açıklama yap 3-4 gün görüş olmuyorsa koy Ali Yavuzu forvete. Ya şunu yapınca şampiyonluk gider koltuk gider sevdası var ya yemiyor yapamıyorlar halbuki böyle bir yaklaşımla arkalarına daha fazla destek alırdı yönetim. Bu saatten sonra önce Apo sonra Mustafa gider FT yi de arada ezdirdiler. NET.
Ali Yavuz'u 8.lige kiralayarak ne kadar gençlere guvendigimizi gösterdik

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öncelikle Abdurrahim'in kesinlikle yanlış süreçten yönetimi ve geçmişteki hatalarından dolayı istifa etmesini kesinlikle istiyorum ve ancak ona bir konuda hak veriyorum.. Bu Falcao transferi bana göre Galatasaray tarihinin en zor transferidir.. Ha Drogba , Sneijder , Hagi nedir diyen olur elbet ancak onlar gelmeden önce kendi kulüplerinde istenmeyen adamlardı.. Ya düşüşteydiler yada sakattılar son senelerinde istikrardan uzaklaşınca biz gittik kaptık adamları.. Falcao hala formda bir oyuncu.. Monaco'nun 40 milyon euro verip aldığı adam Falcao'dan üstün performans sergileyemez ki Ben Yedder bile adamla oynayıp birşeyler kapayım modunda.. Bunu bilen Falcao'nun kulübü adamın takımda kalması için iknaya çalışılıyor..Falcao istenmeyen bir adam değil.. Bana göre bu transfer gelmiş geçmiş en zor transferdir..

Eğer Abdurrahim gibi beceriksiz bir yöneticiye rağmen bile gerçekleşirse Galatasaray markasının , taraftar gücünün nelere gücü yettiğini en net biçimde göstermiş olur..

Bu konuda eleştirilen transferin yapılamamsı değil. Albayrağın o fotoyu paylaşması, %99 bitti demesi, hem aponun hem başkanın tüm falcao sorularına yılışık yılışık gülmeleri ve taraftarı büyük beklentiye sokmaları..

Drogba zor bir transfer değildi. Parayı basarsan alırsın. Ama Sneijder zoru bence. Oyuncuyu ikna etmek daha zordur. Bu yönetim işin zor tarafı Falcao yu ikna etmiş ama derede boğuldular. Süreci iyi yönetemediler. Bu saatten sonra Monaco oyuncuyu bırakmaz. Bizimkiler şuanda bu işten nasıl sıyrılırız onun derdindeler.

Ali Yavuz'u 8.lige kiralayarak ne kadar gençlere guvendigimizi gösterdik

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lan birşey bilmiyorsan ver kayseri alanya tarzı bi takıma kirala bir sezon şans bulacağı yere gitsin veya ver belçika fransa ligine bir sezon kirala bedelsiz. nedir ya Ali Yavuz şu an kadroda diagne magne demeden tek forvet olacak kumaşta çocuk kaç senedir izledik adamı akıl var bir kere ama yok adı Alex Yavuzoviç olsa 10m verir alır gelirdik. mantığımızı seveyim artık yeter ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt