Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UnimportantFondIrrawaddydolphin-max-1mb.gif

Hehe damn Pando Sino. Like a donkey.. look him laughing HAYRİ CUNT.

Ben de katılıyorum bu dediğine. O yüzden ısrarla hızlı stoper istiyor Terim. Denayer'in bonservisini düşürebilirsek en pahalı transferimiz o olursa şaşırmam.

Dany'yi bile sirf atletik oldugu icin aldi ve adam katki sagladi

Hoca 2-5-3 oynuyoruz diyor ya,gercekten de 2 stoper birakiyoruz geride ve bu oyuncular orta sahaya kadar cikiyorlar

Maicon ilk devre hatasiz oynuyordu nezaman ki hoca geldi defansi önde kurmaya basladi Maicon dagildi

Bu yüzden hoca'nin oyun anlayisina göre bir stoper bulmakta fayda var

Denayer daha önce cektirmis olabilir ama Fatih hoca'dan sonra iyi bir performans sergiledi bana göre

Son 6 hafta da hoca'nin vaz gecilmez oyuncusu oldu,adebayor'a karsi sergiledigi performans mükemmel'di mesela

Stoper tandeminde dengeyi kurmak önemli,burda her ne kadar begenilmese de semih-dany tandemi ile sampiyon olduk ve cl de ceyrek final oynadik

Ikilinin tutmasi,birbirine ayak uydurmasi gerekiyor

Bu arada yanlis anlasilmasin semih kaya o sezondan sonra sicmaya basladi Bunu da belirtelim
Fatih Hoca futbolcu iken stoper ( o zamanlar libero deniyordu) oynardi. futbolculuktan gelen ve TD olarak bilgi ve tecrubesi ile stoper de iyi bir tercih yapacagina inaniyorum.

We kunnen natuurlijk ook in het Nederlands schrijven. Genoeg Nederlanders aanwezig, toch jongens?

Ja klopt. Ik heb een vriend die daar lid is want je moet echt lid zijn wil je meedoen met hun evenementen, faciliteiten etc etc. Ik zelf ben helaas geen lid wegens werk en tijd gebrek. Rotterdam en Amsterdam komt zeer binnenkort. Ik kom zelf uit Amsterdam dus voor mij is het dichtbij.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt