Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son dönemlerdeki Bjk transfer anlamında başarısız olduğunu söylüyorsan bizden iyi olmadıklarını düşünüyorsan seninle hiç tartışmayalım..

Öyle sadece üç,beş hatalı transferi sayarak haklı çıkma çabalarına girme çok boş görünüyorsun..kimsenin yüzde yüz başarılı olmasını beklemiyorsun herhalde..bu konuda kimleri aldılar, kimleri Sattılar burda tek tek yazmanın anlamı yok..her şey ortada.

Muğdatın transferini iyi birşeymiş gibi yazan adama ne anlatabilirsin ki...

Sana sadece şunu söylüyorum Donkla sözleşme yenileyen hatta 2milyona yakın para veren zihniyetten transferde hiçbir halt olmaz..transferdeki başarıları tamamen desadüflere kalmıştır. Aynen Tolga,Eren gibi adamlara bu kadar para veren beyinlerden hiçbirşey olmayacağı gibi...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Stfu ligi 4’cü bitirdiler so what exactly you talkin’ about

İ’ll buy you a black white jersey go support them just gerrarehere.

Eğer kiralama ihtimalimiz var ise direk Kjaer'i alalım.

Heyecan aramaya gerek yok. Ülkeyi biliyor uyum sorunu pek olmaz tecrübeli soğukkanlı.

Emre'yi bende çok istiyorum.
Fransa altyapısıyla yetişmiş bir oyuncu.
Bize cok faydalı olur.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inşallah yanılırsın o zaman forvet-8 numara-stoper bunlar eksikken kanat çok gereksiz.
Trezeguet beni heyecanlandiran ve beğenimi kazanan bı oyuncu. Bu adama 5m gomsen bile aynı paraya elden cikartirsin en kotu. Ama gel gelelim dediğin gibi şu an lux. Mali durumumuz ortada iken butce diğer kritik bölgelere gomulmeli. Hiçbir şey alma ama adam gibi bı 8 numara al en kötü...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt