Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada ben Tetteh transferine de Alan transferine de pek olumlu bakmıyorum tamam yönetim daha iyisini yapamaz bunu da kabul ediyorum ama bu dar boğazda para yok diye herkesi satıp ne olduğu belli olmayan adamlara eşek yüküyle maliyetlerin altına girersek ne anladım ben o işten neden Ozan-Rodrigues filan gitti ki o zaman ?

Tetteh için 9 mil.€ filan bonservis konuşuluyor, bu adamı ne kadar iyi tanıyoruz ki ? sadece youtube videolarından ama herkes Tetteh aşağı Tetteh yukarı

Sonra asıl bomba Alan transferi, basında 3 mil.€ bonservis ödeyeceğimiz yazıyor ki daha önce 4 mil.€ imza parası ve senelik 4 mil.€ dan 4 yıllık sözleşme istediği söylendi yahu 4 yıl için Alan 'ın toplam maliyeti 23 mil.€ olacak kafayı mı yediniz ?

Madem o paraları verebilecek gücümüz var neden Balotelli transfer edilmiyor ki ? yarım sezon için 2 mil.€ alacak deniliyor Marsilya 'dan ne yani Alan 'a senelik 4 mil.€ verebiliyoruz ama Balotelli 'nin maliyetli 4 mil.€ olunca çok maliyetli biz onu karşılayamayız mı oluyor ?

Veya ne olduğu belirsiz Tetteh 'e 9 mil.€ gömeceğimize 10 ver Samatta gibi ne olduğunu bildiğimiz tutma şansı daha yüksek olan birisini al

Hem kadromuzun önemli adamlarını satıp hem yerlerini saçma sapan adamlarla doldurmak tam bir facia. Resmen yönetim aklımızı sınıyor kadromuz güçlenecek şampiyon olacağız diye beklerden Eren-Serdar-Rodrigues ve Ozan gitti yerlerine Marcao-Semih?-Demba Ba? filan gelecek

Biz neden bulamıyoruz bi Willian Jose anlamıyorum ne genç yaşta keşfedilmiş, ne büyük paralar vermiş ama çıkıp çatır çatır oynadı ve aldıklarının 5 katına filana rahat satabilirler.

5 aydır napıyolardı ki?

plan programsızlık buradan belli zaten..
Yillardir boyle yonetiliyoruz maalesef. Mesala avrupa'daki takimlarin cogu satacaklari oyuncunun yerine oyuncu almadan gondermez, bizde tam tersi. Daha cok gelismeliyiz.

En azindan 6 ay once degeri 1 milyon bile olmayan oyuncuyu sozlesmesinde 7.5m serbest kalir maddesine ragmen 12 milyona sattik. Herkes burada Semih transferini elestiriyor, haklilar ama ben bu transfere yine de iyi niyetli yaklasmaya calisiyorum. 2 yabanci alma hakkimiz var ve 2 forvet alindiktan sonra sadece yerli oyuncu alabiliyoruz. Piyasa da bize katki saglayabilecek ve maliyeti fazla olmayan bir yerli stoper yok. Marcao-Maicon-Semih-Ahmet-Donk ile 6 ay idare edecegiz artik. Belirli bir plan ile hareket etmek demisken, Merih'i sezon sonu kesinlikle almaliyiz. Alanya'nin 3 milyon satin alma opsiyonu varmis o parayi bir stopere vermezler. Maicon'u da araplara satip Mangala gibi hazir stoper alinabilir. Ahmet'i de sutlayip U21'den de oyuncu takima alirsin.

Marcao
Merih
Yabanci stoper
U21'den stoper

Zor bir transfer değil.
Burda beğenmeyen çoktu giovanni zamanında ele ayağa düşmüştü gerçi o ondan sonra Aysal döneminde Dzeko ve Kolarov u beğenmeyen vardı. Neymiş Burak Kloseyide Dzeko yuda donunda sallarmis.
aysal döneminde kolarov,clichy ve fransız solbek dignenin cıktıgı sene 2013te digneyle adımız anıldı.hepsi iyi isimlerdi : ) brumaya verilen paraya da laf ettiler ona bakarsan

Bence as oyuncularda daha satilanlar olacak ama kimseyi almayacaklar bu bilerek yapılıyor belli oldu korkudan haftalardır çıkıp tek kelime konusamiyorlar
Tahminim ise hoca istifa kozunu kullanıp bu tek hücreli familyayie taraftarın önüne atacak ki dogrusuda o,özellikle apo net olarak devlete çalışıyor

O değilde .. Ozan da biraz risk aldı stuttgart a giderek .. takım bu sene düşebilir .. kadro leş ve puan da toplayamiyorlar.. Ozan zu 2. Bundesliga olabilir

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt