Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 262 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde .. Ozan da biraz risk aldı stuttgart a giderek .. takım bu sene düşebilir .. kadro leş ve puan da toplayamiyorlar.. Ozan zu 2. Bundesliga olabilir

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
İyi işte cüzi bir miktarla geri alırız diye düşünüyorum. Gittiği takım takım olsaydı keşke ama en azından ilk 11 oynar daha kaliteli bir ligde.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben burak yılmazın lazio dedikodusu cıktıgında cok üzülmüştüm 2013 yazında.ama ozanda bişey hissedemedim,öz evlat olmasına ragmen.çünkü cocuk gitmeyi kafaya koymuş ve daha 10 maçtır tanıyoruz ozanı.o baglılık zor olusan bişey.ozanı seviyorum ama baglanmadım.ozan kasımpaşa macından sonra daha ilk röportajında ben daha fazlasını yapabilecek biriyim,bu degilim dedi.o zaman bile hemen avrupaya gitmek kafasındaydı bu cocugun.cok belli.her maç hünerlerini sergiledi.ve sampiyonlar ligiyle olayı bitirdi,butun avrupa ozanı konusur oldu

O değilde .. Ozan da biraz risk aldı stuttgart a giderek .. takım bu sene düşebilir .. kadro leş ve puan da toplayamiyorlar.. Ozan zu 2. Bundesliga olabilir

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Bundesliga 2 de bile burdan daha iyi gelişir.
Artık gözlemciler 4ncu 5nci lige kadar takip ediyor. Mesala Valbuena dandik bir takımdan çıkmıştı

Erhan telli ozan kabakın satılmasını terim evinde aldığı bir telefonla öğrendi diyor. Ve rızası olmadan satılmış. Zaten hocada ig tv de açıklama yapmıştı izin vereceğiz ama şimdi değil diye.. Şuan zor durumda kaldı. İstediği transferler gerçekleşmezse bizi kötü günler bekliyor.

forvet bekliyorum

DxBvE0vWkAANNtS.jpg:large

ben burak yılmazın lazio dedikodusu cıktıgında cok üzülmüştüm 2013 yazında.ama ozanda bişey hissedemedim,öz evlat olmasına ragmen.çünkü cocuk gitmeyi kafaya koymuş ve daha 10 maçtır tanıyoruz ozanı.o baglılık zor olusan bişey.ozanı seviyorum ama baglanmadım.ozan kasımpaşa macından sonra daha ilk röportajında ben daha fazlasını yapabilecek biriyim,bu degilim dedi.o zaman bile hemen avrupaya gitmek kafasındaydı bu cocugun.cok belli.her maç hünerlerini sergiledi.ve sampiyonlar ligiyle olayı bitirdi,butun avrupa ozanı konusur oldu

Bağlılık fln hepsi hikaye sergen,biz aşırı maaş verince yurtdışında bu paraların yarısını bulamadıkları için gitmiyor yerli oyuncular.Yoksa imkan olsa ve aynı parayı alsalar koşa koşa gider hepsi.

Bana da öyle geliyor ki yönetim sırf forvet alabilmek için ozanı yok pahasına sattı. Ki bu çok kötü bir olay.. Parayı nasıl kullanacaklarını göreceğiz..

.1547677213606.pngbu maaşlar ödenmiyo olayı yalan.gelirler iyi,mustafa cengiz de borcları bitircez diye sürekli laflar ediyo.gelir artıısı haberleri var her yerde.ceplerine atmayacaklarına göre...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt