Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 1028 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dany mi burdisso mu?

Hesap Makinesi

Walla danyy'den stoper olmaz gerçi ben tekniğini beğeniyorum aslında başka bölgede denendimi hiç hatırlamıyorum, arkaya adam kaçırmıyor(çok hızlı) güzel ama bir stoper olarak nerde duracağı konusunda en ufak bir fikri yok burdissodanda pek emin değilim ya nerden başımıza bela ettik bu adamları çıldırmamak mümkün değil.

Walla danyy'den stoper olmaz gerçi ben tekniğini beğeniyorum aslında başka bölgede denendimi hiç hatırlamıyorum, arkaya adam kaçırmıyor(çok hızlı) güzel ama bir stoper olarak nerde duracağı konusunda en ufak bir fikri yok burdissodanda pek emin değilim ya nerden başımıza bela ettik bu adamları çıldırmamak mümkün değil.

Burdisso kiralıktı zaten döndü ülkesine inşaalah bu kamerunlulardan da kurtulucaz

baskana guven azcik renktas isini bilen bi adam

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güveniyorum da, transfer konusunda pek güven vermiyor genel olarak. Sadece alislari da demiyorum (burda cok iyi hamleleri de var, bunun bilincindeyim). Mesela oyuncu gönderme konusunu da kast ediyorum.

Belki de DK bitmesini bekliyorlar. Birde TD eksikligi var tabi. Neyse, hayirlisiyla.

Güveniyorum da, transfer konusunda pek güven vermiyor genel olarak. Sadece alislari da demiyorum (burda cok iyi hamleleri de var, bunun bilincindeyim). Mesela oyuncu gönderme konusunu da kast ediyorum.

Belki de DK bitmesini bekliyorlar. Birde TD eksikligi var tabi. Neyse, hayirlisiyla.

yabanci icin DK bekleniyor cunku satacagimiz oyuncularin hepsi yabanci. yerli harekatida td konusundan sonra baslar . luce gelsin gerisi onemli degil zaten

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oha fildisi japonya maci gece 4 de

Maclar tr saatinde gunduz olsaydi cok guzel olurdu

2002,2006,2010 ne guzel gunduz maclari oluyordu

Biz katilsaydik itirazim olmazdi ama gece 4 de tum turkiye ayakta olurdu

GT-I5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Oha fildisi japonya maci gece 4 de

Maclar tr saatinde gunduz olsaydi cok guzel olurdu

2002,2006,2010 ne guzel gunduz maclari oluyordu

GT-I5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet o enterasan olmuş. Acaba bu ülkelerin kendi maçlarını izleyebileceği en iyi vakit mi diye baktım. Japonyada gündüz saat 10 a Fildişinde ise gece 1 e denk geliyor. Neye göre belirliyorlarsa o da tartışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt