Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 1030 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NuOWeEZ.jpg

Ukrayna Başbakanı Petro Poroşenko ordularının başına Lucescu'yu getirdiğini belirterek başarılı Hoca'ın Ukrayna'dan ayrılması ihtimalinin olmadığını açıkladı.

Lucescu basın toplantısında Rusya'nın bir an önce birliklerini sınır gerisine çekmesi gerektiğini söylerek barış çağrısında bulundu.

Devletten 100 trilyon borcun silinsin ( Onunda odemeleri cebinde kaldi )

Drogbayi yolla 10 milyon euro cebinde kalsin ( muhasebeci olan anlar )

CL den 20 milyon euro gelsin

CL de tur atlamalar galibiyetler beraberliklerden gelecek primlerden bahsetmiorum bile

chedyou yolla

dany yolla

onlara odenecekte cebinde kalsin

sonrada transfer butcesi 15 milon euro

YASDIGIMI BELKI SIZ ANLAMASSINIS AMA MUHASEBECI OLAN VARSA ARANISDA MAL ALIP SATMADA KASAYA GIRIP CIKAN PARADAN ODENMESI GEREKENDEN

ODENMESI GEREKIRKEN

ODEMEKTEN KURTULDUGUMUS O PARALAR

HESABINI KURCALIYIN 60` 70 MILION EURO YU BULUOR,.....

Kafanis sadece transfere basmasin isi derinlemesine dusunun

ISTER BANLAYIN ISTER KOVUN BIRILERI KLUBUN PARALARINI CEBE INDIRIYo

HESAP ORTADA

STAD GELIRINDEN MAGAZA SATISLARINDAN BAHSETMEDIM BILE

Ben mali müşavirim hayatımda hiç bu kadar gereksiz bi hesap görmedim.. Bu klubün gideri yok mu sadece gelirleri yazmışsın..

Biz halka açık bi şirketiz bu şirketin blançoları seffaf bi şekilde yayınlanıyor zaten ..

Bu klubun borcu da belli gelirleride belli ..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben mali müşavirim hayatımda hiç bu kadar gereksiz bi hesap görmedim.. Bu klubün gideri yok mu sadece gelirleri yazmışsın..

Biz halka açık bi şirketiz bu şirketin blançoları seffaf bi şekilde yayınlanıyor zaten ..

Bu klubun borcu da belli gelirleride belli ..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu saatte Alpay alıntısı yapılırmı abe adam ögle vakti içmiş zaten sıcak vurmuş foruma yazıyo :-D:-D

ya bu ümit özat "k" harflerini neden boğuluyormuş gibi "ğğkkkkkğ" diye telaffuz ediyor zaten boş konuşuyor paso. valla gelen gideni aratıyo beterin beteri varmış hakkaten.

üşüyoruz ömer üründül reyiz

ya bu ümit özat "k" harflerini neden boğuluyormuş gibi "ğğkkkkkğ" diye telaffuz ediyor zaten boş konuşuyor paso. valla gelen gideni aratıyo beterin beteri varmış hakkaten.

üşüyoruz ömer üründül reyiz

HIRT'ın kelime karşılığı çünkü ümit özat, kültürsüz bilgisiz görgüsüz çomarın tekidir kendisi çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt