Transfer Nöbeti (ARŞİV 31) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir hoca ile 2,3 transferle bu takimin iyi olacagini dusunuyorum.

Elindeki oyunculara kucak acacak bir hoca lazim bize..

____________muslera______________
Linnes___transfer__donk______omer
_________nzonzi____seri___________
Transfer_______transfer______onyekuru
_____________falcao________________

Luyindama olmadiigi icin iyi bir stoper, belhanda yerine iyi bir play maker, feghuili adam olmayacaksa orayada bir transfer ve babel ise falcaonun yedegi olarak kalmali ve onun yerine onyekuru olmali.....

Iki tane hizli kanat oyuncusu ve iyi bir play maker ile seri ve nzonzinin baska bir seviyede oynayabilecegini dusunuyorum.

Takimdan gidilmesi gerekenler nzonzi, seri, falcao degil. Feghuili, belhanda ve marcaodur ama terime sorsan en iyileri.

Birde nagatomo, mariano ve emre mor gibi copler kadroya alinmamali

Sampioyn olmasi icin sol bek, sag acik ,sol acik, 10 numara, stoper lazim en önemlisi yeni bir td yoksa bu transferler ancak gecici cözüm olur. Zaten bukadar transferi bu yönetim yapamiyacagina göre bu sezonu cöpe attik.

Transfer listesinde gokhan gonul, arda turan ve emre colak olan takimin nekadar basarili olacagini bilmiyorum acikcasi. Belhandayi satma niyetide yok, bakalim kac tane cop alacaklar. Zaten Terim bir gun kacacak, onemli olan gittiginde yapabildigi kadar daha fazla cop birakmasin arkasinda.
Ne Gökhan gönülü ya florya nın kapısından içeri adımını atamaz o kılkuyruk

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt