Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son şampiyon Beşiktaş'ta transfer harekatı devam ediyor. Real Madrid'in Portekizli savunmacısı Pepe'yle anlaşmak üzere olan Siyah Beyazlılar, hafta içi imzaları atıp bu transferi bitirecek..

ligtv bitti diyor

Bjk bu yil cokus yasacaktir, ellerindeki butun oyuncular yasli ve uzun vadeli sozlesmeleri var. ustune birde pepe, bol kirmizi kart alirlar birde cem papila giibi biri cikip emegimizi yediler temiz lig istiyoruz diye yillarca zirzir ederler

Son şampiyon Beşiktaş'ta transfer harekatı devam ediyor. Real Madrid'in Portekizli savunmacısı Pepe'yle anlaşmak üzere olan Siyah Beyazlılar, hafta içi imzaları atıp bu transferi bitirecek..

ligtv bitti diyor
12 milyon vereceklerse alsinlar bence,takimin en cok övündükleri denge unsurunun dibine dinamit koyarlar böylece,ben isterim ilk arizayi Talisca,Queresma,Abobakar cikaracaktir tabi takimda kalirlarsa

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bek gelse ortasaha gelmez, her turlu patatesiz. Bu çapsızların yaptığı transferler kulubu zarara sokmaktan başka bir işe yaramaz. Hiç transfer yapılmasa en iyisi bizim icin

Gomis geliyor diye forvet hasreti bitecek sananlar var, hınbılın biri Marsilya'da ofans genel bağlamda hat safhada olduğundan açılan ortalara dokunmak kalmış.Neredeyse attığı çoğu gol böyle.

Ben olsam elimdeki malzemeden bir seyler cikarmaya calisirdim. Oyle 10,12 transfer olmayacagini herkez biliyor sadece gundemde oyle bir algi var.

--------------------------Muslera------------------------
Linnes---------Maicon-----Serdar-----------Clichy
---------------Tolga-----Selcuk-----?---------------
-------------------------Belhanda--------------------
----------------Gomis------Eren-------------------

4-3-2-1 sistemi ile oynamak lazim gerektiginde tolgayi ortaya koyup 3-5-2 de oynanabilir

LAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNN
8969397a9a40d50051e3752027491b86.jpg

Arkadaşlar içeriden kesin bir malumat edindim.Belhanda ile anlaşmışız

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ligtv bitti diyor

Alsınlar alsınlar kasap lazım onlara bir tane, ben de bjk'nin çöküş yaşayacağını düşünenlerdenim.

d3e0fd97ddebe1b2a1321be5bb7fa734.jpg

36.kez son pürüzler üzerinde anlaşıldı ve bugün de imzayi atti büyük ihtimal yeni sezonda takimimizda olacak solda ki arkadaş. Ismi sir gibi saklanıyor... gomis h.o arkadaslar

corchia ile ilgili opsiyonlu(3.5m) kiralık teklifi sunmuşuz.
oyuncu ve menajeri ile ilgili sıkıntı yokmuş. lille'in cevabı bekleniyormuş.

lille 5.5m istiyor dedikoduları var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt