Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki kelam da ben edeyim..
Maalesef aramızda şu olaylardan sorumlu olarak , kendisi kuşlardan olsa istanbulun çeşitli yerlerine heykeli 10 kere dikilmiş olan Fatih hocamızı gösteren , ismen Galatasaraylı ancak Galatasarayliliktan en ufak nasibini almamış acizlere bulunmakta.

Geldiğinden beri forvet almayı bırak hocanın da istememesine rağmen eldeki kadroyu da satmaktan bozmaktan çekinmeyen bir yönetime karşı yinede bizlere ümit saçmaya çalışan efsanemizi Galatasaraylılık adı altında aşağılayan güruh nasıl bir yaratık topluluğudur anlam veremiyorum..

Semih in o yönetime verilen listede adı olduğuna inanlar tez zamanda defolup giderler inşallah buradan , kendi adıma temennimdir..

Ozanı hocaya rağmen satıp , elinde defans kalmadığı için hocayı semihe mecbur bırakanlara, oyuncu satışından gelen paralarla neden hocanın listesinden değilde semihin kiralık getirilmek istenmesine sorgu yapılması gerekirken 3,5 gerizekalı sorumluluğu hocaya yüklemekte..

Allahım inşallah siz gereksizleri ve basiretsiz ve beceriksiz yönetimdeki ve gelecek yönetimdeki asalakları tez zamanda temizlerde , en azından rahat bir nefes alabilme alanı bırakır gönülden aşık gerçek Galatasaraylı renktaslarimiza..

Sizlere nice dursunlar layık nice cengizler layık ama... bize de yazık.. kalın sağlıcakla..

Garry den PAOK'a giden pay da bütceye sayiliyormu yada o 1,8 milyon cekilmelimi?

Galatasaray SK - Transferler 18/19 Transfermarkta göre suan 16,6 milyondayik.

Sayilmiyor. Transfermarkt yazi da katiyor. Sadece kis transferlerine bakarsan Ozan 11m + Garry 9m = 20m. Marcao -4m. Etti 16m.

Bu tarz bonuslar geriye donuk yaziliyor. Mesela Garry'i aldigimiz zaman 3.5m vermistik simdi 5.3m vermis gorunecegiz. Benzer sekilde Telles satilirsa gelen pay Telles'in satildigi doneme yazilacak, simdiye degil. Yani millet o acidan bosuna bekliyor. Ha para gelmesi her turlu iyi de Telles'ten gelen parayi transfere gomemiyoruz kisacasi.

Bu ayrica geriye donuk denetimde risk olusturuyor. Mesela 10m'lik satis yapip 10m'lik harcama da yaptik. Aldigimiz 10m'lik topculardan birinin bir bonus maddesiyle bonservisi +1 oluyor diyelim. Birden o donem -1m'ye dusuyor ve FFP sopasini yiyoruz. O yuzden bonus maddeleri ekletmek falan ciddi risk bizim icin. Bir miktar artida kapatip garantiye almak gerek hep.

İki kelam da ben edeyim..
Maalesef aramızda şu olaylardan sorumlu olarak , kendisi kuşlardan olsa istanbulun çeşitli yerlerine heykeli 10 kere dikilmiş olan Fatih hocamızı gösteren , ismen Galatasaraylı ancak Galatasarayliliktan en ufak nasibini almamış acizlere bulunmakta.

Geldiğinden beri forvet almayı bırak hocanın da istememesine rağmen eldeki kadroyu da satmaktan bozmaktan çekinmeyen bir yönetime karşı yinede bizlere ümit saçmaya çalışan efsanemizi Galatasaraylılık adı altında aşağılayan güruh nasıl bir yaratık topluluğudur anlam veremiyorum..

Semih in o yönetime verilen listede adı olduğuna inanlar tez zamanda defolup giderler inşallah buradan , kendi adıma temennimdir..

Ozanı hocaya rağmen satıp , elinde defans kalmadığı için hocayı semihe mecbur bırakanlara, oyuncu satışından gelen paralarla neden hocanın listesinden değilde semihin kiralık getirilmek istenmesine sorgu yapılması gerekirken 3,5 gerizekalı sorumluluğu hocaya yüklemekte..

Allahım inşallah siz gereksizleri ve basiretsiz ve beceriksiz yönetimdeki ve gelecek yönetimdeki asalakları tez zamanda temizlerde , en azından rahat bir nefes alabilme alanı bırakır gönülden aşık gerçek Galatasaraylı renktaslarimiza..

Sizlere nice dursunlar layık nice cengizler layık ama... bize de yazık.. kalın sağlıcakla..

14651.jpg

Gelson Martins'i kiralarım, Daniel Wass'a +16'dan istenen para neyse veririm, Alan bedelsiz ve PL'den kiralık bir forvet ile bu işi huzur içinde çözerdim ama hayallerde yaşamıyoruz elbette.

Sizin yapacağınız işin ta çok geç bile kaldım bu küfürleri etmek için..
embesil sürüsü ne bok yemeye çalışıyorsunuz akbile mi sattınız şampiyonluğu..
O semih- emre çolak gelip de feghouli falan giderse bu taraftar o satış paraları tek tek sokacak açık ve net .

Reis yetisemedim edit oncesine ama like sayilarindan anladigim kadariyla hakkini vermissin.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belki de altyapidan birileri cikar takir takir oynar zamaninda Semih'in ya da Ozan'in yaptigi gibi.

Mesela birden Marcao - Gokay gibi genc ve iyi bir tandem yakalasak muthis bir supriz olurdu.
sende polyannanin gencligini goruyorum hamza. Bir sezonda ayni bolgeye iki tane saglam altyapi oyuncusu yetismesi mucize gibi birsey. Hakkimizi baska mevkilerden kullanalim bence atalay bence patlama yaparsa cok iyi olur

----------Muslera---------
Mariano-Transfer-Marcao-Nagatomo
------Fernando-Ndiaye-------
Feghouli--Belhanda--Alan(Onyekuru)
-----------Tetteh---------

Maicon yerine lider özellikli sağlam bi stoper ve Alan+Tetteh ikilisi alınırsa şampiyonluk için şansımız olur ancak.

Zaten Belhanda out Savanier in yapip bir de Mariano'yu kovmak suretiyle yerli sag bek bulup kanatlara bir de Haraslin'i getirirsek CL h.o

Ha gerci Fernando hiyarini da paketleyip cift cigerli Kante modeli DM bulmak gerek

Başakşehir in Şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun . Emeği geçen başta Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz e de yazıklar oksun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt