Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fbli arkadaşım semih 700bin euro maaş alacak diye dalga geçti benimle buna kim inanır salak adam hahahahahah dedim
Berkay sen nasıl Galatasaraylısın harbiden anlam veremedim ne zaman olumsuz bir durum görsem hemen onda tek like sen varsın, hayatın bu takımı Fenerle kıyaslayıp, boklamak ile geçiyor. Ne çeşit bir taraftarsın arkadaş anlamadım. Bu minvalde kimseye mesaj yazmamışımdır forumda ama sen gerçekten ilginç bir tipsin, hani olumsuzlukları eleştirmek değil seninki sürekli bir kıyas ve alay.

Berkay sen nasıl Galatasaraylısın harbiden anlam veremedim ne zaman olumsuz bir durum görsem hemen onda tek like sen varsın, hayatın bu takımı Fenerle kıyaslayıp, boklamak ile geçiyor. Ne çeşit bir taraftarsın arkadaş anlamadım. Bu minvalde kimseye mesaj yazmamışımdır forumda ama sen gerçekten ilginç bir tipsin, hani olumsuzlukları eleştirmek değil seninki sürekli bir kıyas ve alay.
bu mesajda kıyas nerde

OA B.K Atan arkadaşı febeşin kacıncı sırada olduğundan haberi varmı? :D

O mesajında kıyas geçtiğini iddia etmedim zaten anlaşılması pek zor değil ama yineleyeyim; forumda attığın mesajların teması kıyas ve alaydan oluşuyor dedim sadece şimdi geçmişe dönük senin mesajlarını araştıracak kadar dert edinmedim açıkçası bu durumu sadece sormak istedim.
tamam kıyas yaptığım mesajlardan 1 örnek alabilir miyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt