Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pandemi olmasa pandemi olmasa

pandemi sadece florya sınırlarında oldu herhalde biz bilmiyoruz

yakında yeni bahane mars ters döndü venüs takla attı

yahu bjkde oyuncular hasta oldu bazıları bırakıp gitti adamlar geriden gelip o saçma kadroyla geçtiler

hala pandemi olmasa diye kendini kandırmaya çalışanlar var

Diğerlerinin yönetimi,td.si korona oldu mu ?

Yaw pandemi öncesi takım şampiyonluk modunu açmamış mıydı ?

Başka ligi izledik herhal :d

Pandemi sonrasi olan donem benim icin hayatimin en kotu donemi.cunku Galatasaray benim hayatim,hepimizin hayati bi yerde.en kotusu de musleraya bile bile olanlar.o kadar artniyetli,seytanca bi planlari vardiki isledi hepsi.2019 sampiyonlugunda 17 puani calinmis takimin bu sezonda buna yakin puani calindi muhtemelen ve sampiyonlugu kalbimizden sokup aldilar.bunlari zerre haketmedigimizi bildigimden yine bi bedeli olacaktir tff icin,basaksehir icin,trabzon icin , 2 sene ust uste sinsi sinsi desteklenip sampiyonluk yarisina sokulan,bu sezon muthis hakem destegiyle 3.yapilan bjk icin,fener icin.o bedelde bizim basarimiz tabi.bakalim ve gorelim ne olacak🙂

Pandemi sonrasi olan donem benim icin hayatimin en kotu donemi.cunku Galatasaray benim hayatim,hepimizin hayati bi yerde.en kotusu de musleraya bile bile olanlar.o kadar artniyetli,seytanca bi planlari vardiki isledi hepsi.2019 sampiyonlugunda 17 puani calinmis takimin bu sezonda buna yakin puani calindi muhtemelen ve sampiyonlugu kalbimizden sokup aldilar.bunlari zerre haketmedigimizi bildigim icin yine bi bedeli olacaktir tff icin,basaksehir icin,trabzon icin , 2 sene ust uste sinsi sinsi desteklenip sampiyonluk yarisina sokulan,bu sezon muthis hakem destegiyle 3.yapilan bjk icin,fener icin.o bedelde bizim basarimiz tabi.bakalim ve gorelim ne olacak

Şampiyon olamadıktan sonra 2-3-4-5 fark etmez 8-10-12 de fark etmez bizim kulübün yapısında var ya şampiyon oluruz ya da bitikleri oynarız son 3 senenin 2 şampiyonuyuz onları da doyasıya yaşadık hatta seneye tekrar şampiyon olur keyfini süreriz bu sene Başakşehir olduğu için ligler pas geçilmiş gibi oldu asıl yarış seneye olur

terim çıkıp hayal satmayı bırakacak ve sergen gibi konuşacak, ha onları yapamıyosa da bırakıp gitsin paralı takımı ben de yönetirim

Şampiyon olamadıktan sonra 2-3-4-5 fark etmez 8-10-12 de fark etmez bizim kulübün yapısında var ya şampiyon oluruz ya da bitikleri oynarız son 3 senenin 2 şampiyonuyuz onları da doyasıya yaşadık hatta seneye tekrar şampiyon olur keyfini süreriz bu sene Başakşehir olduğu için ligler pas geçilmiş gibi oldu asıl yarış seneye olur
Bu çinlilerin cani cehenneme gercekten,o 8-9 haftalik guzel oyun keyifli bi sampiyonluk yasatacakti :( falcao da formdaydi.sivas macinda bilhassa cok iyiydi falcao

Omer bayramin performansi baya düştu yalniz pandemi sonrasi,sol kanatta oynamasinin etkisi var tabi ama o da iyi hazirlanmamis ve psikolojik olarak bitmis belliki.insallah gecen yaz kampta oynadigi bolgede oynar omer ve yine zevkle izleriz

Ömer mücadeleci ve hızlı bir oyuncu fakat çeviklik ve serilik bakımından zayıf kanatta daha kolay tutuluyor merkeze koyduğun zaman sadece ileri geri hareket edip pres yapsa bile enerji sağlıyordu ama kanatta beli dönmüyor rakibi kolay geçemiyor biraz da fazla özgüvenden dolayı kendi oyunu dışına çıkmaya başladı sürekli topu çekip duruyor basit oynasa gene asistlere devam edebilirdi

Ben kaanla anlasildigini dusunmuyorum, oyle olsa hoca gerekirse cebinden koyar 2.5 yine alirdi. Belli maas fazla istiyorlar fenere gider gibi

Muslera

Kaan Ayhan-----Luyindama--------Marcao

Elabdellaoui---------Lemina--------Seri---------Caner Erkin

Feghouli----------Falcao--------Emre Kılınç

Gelmesi en muhtemel isimler Kılınç Omar Caner ve Kaan oldugu için sadece onları koydum. Orta ikili degişebilir. Feghouli bence kalacak. O yüzden koydum. Bu tarz bir şey olacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt