Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 360 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ömrünü kulüpler arası sürgün olarak geçiren immobile'ye bakıyorum
30 yasında kariyer zirvesi yapıp 35 maçta 34 gol 7 asist yapmış birde Sercan yıldırıma bakıyorum 29 yasında futbolu bırakmış. Sonra dönüp diyorum ki herif son 3 senede İtalya da 70 kusur gol atmiş 2016da satış fiyatı 10 milyondu. Biz sadece son 3 sezonda bu herifin şu anki bonservisi kadar parayı hic edip elimizde oyuncu kalmadı.
Ah gomisim üzümlü kekim

Dilerim fatih hoca Galatasaray taraftarinin bu lanet cenesini oyle bi kapatirki seneye,bisey demeye utanacak duruma düşerler.mahallle karilari gibi dir dir sosyal medyanin anasini aglatti Galatasaray taraftarı
Nereye kapatacak adamlar sampiyon oluyoruz sampiyonluk kutlamalarinda filan hic bisey yazmiyorlar aradan 1 veya 2 hafta geciyor bu sefer trasferlere salca oluyorlar .hani soyle elestireler olsa anlayacagim artik yaslandi eski gucu ve heycani kalmadi yapamiyor vs dense anlarim .Yok Galatasraya soyle zarari olmus yok boyle zarari olmus .Hee yaptiklari yasattiklari onlar sayilmaz tabi .Bide utanmadan Fatih Terimin elinde olan firsatlar baska tdnin elinde olsaymis daha iyerini yaparmis 🤣🤣

Bu sene şampiyon olmamak bizim için hayırlı oldu. Su maas butcesini bir indirelim. Şampiyon olsak o gelirle ayni tas devam ederdik.

Nereye kapatacak adamlar sampiyon oluyoruz sampiyonluk kutlamalarinda filan hic bisey yazmiyorlar aradan 1 veya 2 hafta geciyor bu sefer trasferlere salca oluyorlar .hani soyle elestireler olsa anlayacagim artik yaslandi eski gucu ve heycani kalmadi yapamiyor vs dense anlarim .Yok Galatasraya soyle zarari olmus yok boyle zarari olmus .Hee yaptiklari yasattiklari onlar sayilmaz tabi .Bide utanmadan Fatih Terimin elinde olan firsatlar baska tdnin elinde olsaymis daha iyerini yaparmis 🤣🤣
Tabi canim.ne firsatlar ne firsatlar ..2 senedir ffpye ragmen sampiyon yaptı..2020nin 2.yariisinda muthis top oynatiyodu,adam sanki dunyanin en buyuk gunahini islemis gibi takimla beraber felekat ustune felaket yasadi birden

Bu sene şampiyon olmamak bizim için hayırlı oldu. Su maas butcesini bir indirelim. Şampiyon olsak o gelirle ayni tas devam ederdik.
Bende kac kere onu dedim.eger sampiyon olsaydik belhanda ve feghouli,mariano bi sekilde kalcak ve gelecek sezonlar hebaa edilecekti.goz gore gore...sampiyon olacagiz ama hala belhandaya 3 milyon,feghouliye 4 milyona yakin para verip sampiyonluk parasini bunlara heba edecegiz .boyle sacmalik olur mu?daha ne kadar surecekti bu

Tabi canim.ne firsatlar ne firsatlar ..2 senedir ffpye ragmen sampiyon yaptı..2020nin 2.yariisinda muthis top oynatiyodu,adam sanki dunyanin en buyuk gunahini islemis gibi takimla beraber felekat ustune felaket yasadi birden
Yaw Adam dunyayi sarsan hastaliga yakalanmis olum tehlikesi atlarmis belki o bile etkileyebilir .onun ustune lig devam ederken en iyi oyuncumuz gitti.

Oynadığımız oyun eksik kabul etmiyor. Pandemiden sonra ondan dolayi çöktük. Yoksa ne hoca hocalik yetenegini kaybetti ne oyuncular. Muslera yerine okani koyunca marcao yerine ahmeti koyunca lemina olmayinca falcao olmazsa üstüne onyekuru gidince kuş gibi kaldik. Taylan Ömer bayram Ahmet calik ile falan zor. Bu adamlarin en fazla 1 tanesini kaldırır sistem. Sen 5 tane atinca sahaya oyun diye birsey kalmaz.

Oynadığımız oyun eksik kabul etmiyor. Pandemiden sonra ondan dolayi çöktük. Yoksa ne hoca hocalik yetenegini kaybetti ne oyuncular. Muslera yerine okani koyunca marcao yerine ahmeti koyunca lemina olmayinca falcao olmazsa üstüne onyekuru gidince kuş gibi kaldik. Taylan Ömer bayram Ahmet calik ile falan zor. Bu adamlarin en fazla 1 tanesini kaldırır sistem. Sen 5 tane atinca sahaya oyun diye birsey kalmaz.
Akilli bi taraftar bunlari gorse ve bilse,zaten hocaya ve takima o kadar yuklenmez

Oğulcan geleceğine 10 bin kere Sinan Gümüş derim.

Gerizekalılık yapmasa Burak Yılmaz potansiyeli var kendinde ama, tipik almancı kafasında ne yazık ki
Valla Sinan Gümüş geleceğine 10 bin kere Ali Yavuz'u izlemek isterdim ama hocamız zorunda kalmadığı sürece gençlere şans vermiyor

O kadar bekledim Atalay'ın A takıma dahil edilmesini Antalya'ya götürdük yedek kulübesinde oturdu maç bitti, maçı sahada izlesin diye götürdüler sanırım Atalay'ı oraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt