Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 361 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynadığımız oyun eksik kabul etmiyor. Pandemiden sonra ondan dolayi çöktük. Yoksa ne hoca hocalik yetenegini kaybetti ne oyuncular. Muslera yerine okani koyunca marcao yerine ahmeti koyunca lemina olmayinca falcao olmazsa üstüne onyekuru gidince kuş gibi kaldik. Taylan Ömer bayram Ahmet calik ile falan zor. Bu adamlarin en fazla 1 tanesini kaldırır sistem. Sen 5 tane atinca sahaya oyun diye birsey kalmaz.
Demekki yanlis oyun oynuyoruz. 2011 13de semih emre colak necati engin daha böyle siradan oyuncularla sampiyon olduk ustune ezdik

Saka maka sinan volkan sehic haric hepsi bitti denior bu nasil is
Seri Şampiyonlar Ligi'nden dolayı başka bi takıma gidecek diye haber çıkmıştı.Emre Kılınç-Kerem-Arda-Omar-Oğulcan biten transferler.Semih-Emre Çolak ise imzalanmak üzeredir.Kaan için satış yapılırsa alınır.Kenan'ı alamazsak anlaşılan Sinan Gümüş alınır.Haberlere göre böyle olur büyük ihtimalle..

Son düzenleme:
Ben o listenin dogru oldugunu dusunmuyorum

Fatih hoca döneminde herzaman gündemde olmayan isimler transfer edildi,birden bire bu gizlilik Son bulduysa birileri bilgi sizdiriyor demektir Ama zannetmiyorum

Fazla geriye gitmeyelim daha gectigimiz yaz seri,andone,Lemina ve Nzonzi gibi basinda adi gecmeyen isimler gelmisti

Kaan’ın akıbeti bu hafta içinde belli olur. 2.5 milyon € bedeli 31 temmuza kadar geçerliymiş çok büyük fırsat hoca Antalya maçından sonra açıklamasında fırsat transferinden bahsetmişti en büyük örneği işte

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Kaan konusunda çok beklentiye girmeyin derim.Bana öyle geliyor ki babası büyük takımları isimlerini kullanıyor. Milli takım ve kendi takımında ki performans ve yaşına da bakılırsa bi Leverkusen yapar. Ben pek geleceğine ihtimal vermiyorum. En azından ümidim yok.
Maicon geri döndü keza Semih'in de ismi geçiyor. Kadro da Marcao, Luyindama,Ahmet,Emin,Donk var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt