Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Lille maci verecek Kanallar:

Arena Sport 2 (Serbia)

BeIN Sport 2

Digi Sport 2 (Romania)

Dolce Sport

Setanta Sports Euro Asia

SportDigital.tv

TRK Futbol+

TV3 Sport 1 (Denmark)

TV5 Monde (Maghreb) (bi tek bu acik kanal)

SoccerOnSat - Football

Arda bence bu sezon gelmez.

Kerim,Töre vs. 2-3 tane genç yerli kanat oyuncusu almak şart.

Maçına göre tek forvet çıkmamız gerektiğinde veya oyun içerisinde sonradan kanatlı sisteme geçmemiz gerektiğinde Amrabat'a yer olmuyor genellikle kontenjandan dolayı.(Yer olsa da pek faydasını göremiyoruz!) Aydın ve Engin'de bitik.

Mecburuz yerli kanat almaya.

arda nın gelmek istemedigini düşünmedigini belirttigi bir açıklaması vardı sanırım yakın zamanda

Arda olayı fantazi gibi geliyor bana transferin ihtimalinin tek şartı var Atletico taksit olarak ödeyeceği parayı geçirir de biz şikayet ederiz konuyu taşırız Fifa'ya sonra iş olur ama o kadar da salak bir takım değil..

2 senedir kupa kazanırken katkı sağlayan adamını vermek istemez..

s.a beyler..

kardeşim mesaj attı bana eurosport'un haberine göre nani için manchester united'a resmi teklif yapmışız diyor.. ne kadar doğru?? koştum buraya geldim yalansa biraderi elimden alamaz kimse... :)

Arda gelecekse hayır diyen zaten aklını kaçırmış olur fakat Arda'yı 12'ye satıp 20'e almakta aptallığın daniskasıdır ve Dünya'da eşi benzeri de yoktur..

O yüzden o transfer kesinlikle imkansız Arda gelmek ister fakat Atletico Başkanı uyanık hayatta vermez..

1.si Arda'yı göndermeye niyetli değildik, öncelikle kendi isteğiyle gittiğini belirteyim.İstemeyen oyuncuyuda tutsan hiçbir şekilde %100 verim alamazsın.

2.olarak aptalca olduğuna katılıyorum ama dünyada eşi benzeri yok derken abartmayalım;

giovinco,pique,dani alves su an aklıma gelenler.altyapıdan satılıp daha fazlasına alınan oyuncular.

Bence sağlam bir yedek kaleci Onur , Sinan yada Tolga rotasyon açısından iyi olurdu.Yeri geldiğinde maçına göre farklı mevkiler için yer açılırdı.

Öncelik İnler ve sol bek olmalı. Nani de gelirse sağ bek yada kaleciyi yerlileştirmek zorundayız bunu hesaba katalım.

Nani gelmezse :

--------Burak--------Drogba-------------

---------------Sneijder-------------------

---------Selcuk--------Hamit-------------

-----------------İnler---------------------

Kolarov---Chedjou--Semih-----Eboue----

----------------Muslera-------------------

Nani gelirse :

----------------Drogba-------------------

Nani------------Sneijder-----------Burak

-------------Selcuk---İnler---------------

Kolarov----Chedjou--Semih--------Şener

----------------Muslera-----------------

1.si Arda'yı göndermeye niyetli değildik, öncelikle kendi isteğiyle gittiğini belirteyim.İstemeyen oyuncuyuda tutsan hiçbir şekilde %100 verim alamazsın.

2.olarak aptalca olduğuna katılıyorum ama dünyada eşi benzeri yok derken abartmayalım;

giovinco,pique,dani alves su an aklıma gelenler.altyapıdan satılıp daha fazlasına alınan oyuncular.

Kötü örnek aga bunlar savunulacak birşey değil aptallığını parayla kapatıyorsun şayet istemem 20'ye Arda'yı alsak..

Enayi mi Galatasaray?

Varsın gelmesin..

beyler türk kanat oyuncusu demişken bi ara SERCAN SARARER fırtınası esiyodu, noldu o arkadaşa?

Duyum var mi, Duyum .. ?

SEY%C4%B0SBA%C5%9EI33-500x499.jpg

Onur´un öyle bir aciklamasi var mi bilmem ama, Avrupa´yi unutsun derim.

Türk kaleciye güvenip transfer edecek orta sinif bir Avrupa takimi bile tanimiyorum.

Ama dünkü CL finalinde kalecilerin ne kadar önemli oldugunu gördük. Umarim gitmez Muslera.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt