Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayhan o zamanlarda da iyiydi ayrica ordaki point kariyer patlamasi ki dogru, ayhan bjkde fiyati altinda ezilen etkisiz bir alemci iken solid bir topcuya luce zamaninda donusmeye baslamistir

Doğru ama en fazla futbolu bırakmadan önce oynadığı son 3 sezon kadar etkili olmuştur. Az önce belirttiğim gibi 2007-2008 sezonunda oynadığı futbol kıyaslanamaz.

Beyler simdi gordum bu ne ya :)

unuvasyg.jpg

lucescu deyincee aklıma Sébastien Pérez gelir perezden dehşet bir kanat oyuncusu yaratmıştı lucescunun şampiyon yaptığı kadroyu incelediğinizde ne kadar başarılı olduğunu görürsünüz şu anda bize lucescu dışında hangi teknik adam gelirse gelsin manciniyi mumla ararız

Bu Savvas Gentsoglou'yu bir araştırmak lazım, Türk pasaportu varmış herhalde.

Serie A-B tecrübesi var, Anadolu takımlarındaki dandiklere para dökeceğimize çok daha ucuza alırız.

Fiyat/performans oyuncusu olur belki.

[attachment=10918:uploadfromtaptalk1402814154352.jpg]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1402814154352.jpg
    uploadfromtaptalk1402814154352.jpg
    62.6 KB · Görüntüleme: 243
Günaydın , Herkese Hayırlı Sabahlar

------------Muslera----------------

Veysel-Semih-Koray(Ced)-Tellles

------------Selçuk--Melo-----------

Olcan--------Sneijder-------Bruma

-----------------Burak-----------------

Seneye büyük ihtimalle kadromuz bu şekilde olacak.Şu anda gözüken bu.4 ismi daha değiştirmek isterdim bu kadrodan ama zor.

Seneye büyük ihtimalle kadromuz bu şekilde olacak.Şu anda gözüken bu.

baskan bir yildiz alacaktir bu takima

Mancini'yi göndermekdogru muydu yanlis miydi luce geldikten sonra gorebilecezancak.

Lakin istedigi oyunculara baktigimizda cok olumlu ve uzun vadeli bir dusunceyleliste yaptigini goruyoruz:

Doria, max meyer, gabbiadini, laporte hepsi henüz 20 yasinda var yok.

3 tanesini alsan 30 milyon versen, bunlar tuttuktan sonra buyuk bonservislere satabilirsin

Ama yabanci sinirlamasi yuzunden iste bunu saglayacakortamimiz yok bizim

Mesela bruma geldi hic oynayamadan sakatlandi cocuk

Ozellikle ayrilis sekli tam bir centilmen oldugunu kanitliyor: hem 9 milyon tazminattan feragat etti hem de florya'da 3-5 kisi var bunlar cok degerli insanlar bunlara iyi bakin demesi aslinda takimi ve kulubu ne denli sahiplendiginin ispati

Yazik oldu

herkes brumayı ilk 11 e yazıyor ama son durumunu bilemiyoruz ona güvenip takviye yapmazsak sıkıntı yaşayabiliriz ciddi bir sakatlık atlattı hemen mükemmel bir performans gösteremez üstelik maç eksiğini de kapatması gerekecek

baskan bir yildiz alacaktir bu takima

Tamam da yıldız kimin yerine oynayacak.Bruma'yı kesmesinler, oynasın artık.Oynatmayacaklarsa satsınlar yeni topçu alsınlar.Daha da Bruma yedek beklemez o kadar:eek:

Burak da sözleşmesi yenilendi, gitmesini tercih ederdim orası ayrı ama kalacak.Yabancı kimi kesecez anlamadım.

Her ne kadar Melo hakkında yaptıgı acıklamadan sonra kendisinden sogusamda Engin Baytar Lucescu'nun has adamlarından biri olabilir.

Seneye büyük ihtimalle kadromuz bu şekilde olacak.Şu anda gözüken bu.4 ismi daha değiştirmek isterdim bu kadrodan ama zor.

bu kadro kesinlikle kötü bir kadro değil , iyi bir sistemle ligi süpürür ancak ben 1 tane cok iyi kanat transferi yapılacağını düşünüyorum.

Bruma futboldan uzun süre uzak kaldğı için kanadın en önemli adamı görevi ona verilmez.

Tamam da yıldız kimin yerine oynayacak.Bruma'yı kesmesinler, oynasın artık.Oynatmayacaklarsa satsınlar yeni topçu alsınlar.Daha da Bruma yedek beklemez o kadar:eek:

Burak da sözleşmesi yenilendi, gitmesini tercih ederdim orası ayrı ama kalacak.Yabancı kimi kesecez anlamadım.

bruma oynasin bencede cok cok yetenekli . ama cl de yetmiyor fiziki gucu hatirlarsaniz juve ve real maclarinda silik bi goruntu sergilemisti cok genc turkiyede insanlar bekleyemez o kadar. yedekten gelsin biraz daha guclensin iki seneye kadar adindan soz ettirecektir . ayrica dunya kupasindan sonra sevdigimiz bir kac isme teklif gelecektir bekleyelim gorelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt