Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da yıldız kimin yerine oynayacak.Bruma'yı kesmesinler, oynasın artık.Oynatmayacaklarsa satsınlar yeni topçu alsınlar.Daha da Bruma yedek beklemez o kadar:eek:

Burak da sözleşmesi yenilendi, gitmesini tercih ederdim orası ayrı ama kalacak.Yabancı kimi kesecez anlamadım.

şu lanet sakatlık olmasaydı haklıydın ama 6 aylık sakatlıktan dönen birini gözü kapalı 11 e yazamaz hiçbir hoca. zamanla formunu bulup formayı alacaktır inşallah

satmazlar 13 e falan, 2 seneye götze seviyesine gelir o adam.

Makine gibi futbolcu üretiyor almanlar biz de ishak doğan la falan uğraşıyoruz :)

5+3 yapanlar utansın... Ülkede alt yapı diye bir şey yok.. Neye güvenerek yapıyorlar bu sınırlamayı... Bunların amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek... Sınırlama denen şey saçmalık. Sınırlama asla olmamalı ama alt yapının gelişimi ve yatırımların yapılmasını kuvvetle teşvik edecek ve zorunlu kılacak ek kuralların getirilmesi şart. 5+3 yaparak uluslararası başarıyı imkansız hale getirdiler.

5+3 yapanlar utansın... Ülkede alt yapı diye bir şey yok.. Neye güvenerek yapıyorlar bu sınırlamayı... Bunların amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek... Sınırlama denen şey saçmalık. Sınırlama asla olmamalı ama alt yapının gelişimi ve yatırımların yapılmasını kuvvetle teşvik edecek ve zorunlu kılacak ek kuralların getirilmesi şart. 5+3 yaparak uluslararası başarıyı imkansız hale getirdiler.

Bu kural tamamiyla bizim onumuzu kesmek icin yapilmistir rakiplerle aramiz acilmasin diye

8jk'nin zaten parasi yok. Fiko da surekli tupcuyu sahte belgelerle tehdit ediyormus anladigim kadariyla dedigimi yapmazsan herseyi aciklarim diye (kaynak: haciosmanoglu)

Fenev zaten avrupa'da yok ve bundan dolayi yabanci alacak gucu ve parasi yok

Geriye sadece bizi engellemek kaliyor

Bu kural tamamiyla bizim onumuzu kesmek icin yapilmistir rakiplerle aramiz acilmasin diye

8jk'nin zaten parasi yok. Fiko da surekli tupcuyu sahte belgelerle tehdit ediyormus anladigim kadariyla dedigimi yapmazsan herseyi aciklarim diye (kaynak: haciosmanoglu)

Fenev zaten avrupa'da yok ve bundan dolayi yabanci alacak gucu ve parasi yok

Geriye sadece bizi engellemek kaliyor

Sınır olmasaydı zaten Aysal ŞL finali için kadro kuracaktı. Adamın elini kolunu bağladılar, bırakmasını bekliyorlar. Ben de adaleti Allah'tan bekliyorum.

Sınır olmasaydı zaten Aysal ŞL finali için kadro kuracaktı. Adamın elini kolunu bağladılar, bırakmasını bekliyorlar. Ben de adaleti Allah'tan bekliyorum.

Iktidar aysal'dan nefret ediyor ve her alanda onunu kesip birakmasinisaglamak istiyorlar (bknz terim icin ust duzey devlet adamlari araya girmis, bizim spk olayinda resmen yasa degistirildi sermaye arttirimi yapamayalim diye, bizim stada konup 8jk'yi oynatmak istediler, stat devletin stadi ustu kapanacak,yabanci sinirlamasinin kalkmamasini bb istemiyor dediler, tupcuyu tff baskani yaptilar)

Her isin altindan bunlar cikiyor

Iktidar aysal'dan nefret ediyor ve her alanda onunu kesip birakmasinisaglamak istiyorlar (bknz terim icin ust duzey devlet adamlari araya girmis, bizim spk olayinda resmen yasa degistirildi sermaye arttirimi yapamayalim diye, bizim stada konup 8jk'yi oynatmak istediler, stat devletin stadi ustu kapanacak,yabanci sinirlamasinin kalkmamasini bb istemiyor dediler, tupcuyu tff baskani yaptilar)

Her isin altindan bunlar cikiyor

boşuna dememişler türkiye'de hicbir başarı cezasız kalmaz diye. aysal da başarılı bir insan

Günaydın , Herkese Hayırlı Sabahlar

------------Muslera----------------

Veysel-Semih-Koray(Ced)-Tellles

------------Selçuk--Melo-----------

Olcan--------Sneijder-------Bruma

-----------------Burak-----------------

Seneye büyük ihtimalle kadromuz bu şekilde olacak.Şu anda gözüken bu.4 ismi daha değiştirmek isterdim bu kadrodan ama zor.

günaydın renktaş bu 11 içinde bu sene hamit mutlaka olacaktır hele td lucescu olacaksa saha içi td hamit olur.

Heyecanla Lucescu'dan gelecek haberleri bekliyoruz. Benim için 'Çilek' transfer ayarında olacak Luce'nin gelmesi.

Mali olarak zorlandığımız şu günlerde ilaç olacak kendisi.

Lucescu ''Reis'' kategorisindeki tecrübeli futbolculara inisiyatif verip maksimum verim almayı da bilir, çok genç bir adamı -hak ediyorsa- en kritik mevkiide banko oynatıp efsane performansta izletebilir. Gelmezse büyük hayal kırıklığına uğrarım; başka hiç kimse için gönül rahatlığı ile ''Bir bildiği vardır'' diyemem...

Şu anda kendimce yaptığım oyuncu tercihlerinden çok farklı tercihleri olması muhtemeldir ama bu durumda da güvenim sarsılmaz, sonunda onun haklı çıkacağını biliyorum çünkü...Kendisini çok iyi tanımayanlara da bu tür durumlara hazırlıklı olmalarını tavsiye ederim...

Heyecanla Lucescu'dan gelecek haberleri bekliyoruz. Benim için 'Çilek' transfer ayarında olacak Luce'nin gelmesi.

Mali olarak zorlandığımız şu günlerde ilaç olacak kendisi.

Kesinlikle en büyük hamle Lucescu olacak zaten. Su anda transfer ikinci planda benim icin.

Sampiyonluk icin Lucescu´ya bu kadro da yeter, bunu tarafli tarafsiz herkes biliyor.

Biraz iddiali olacak ama Lucescu´nun oldugu yerde digerlerinin heveslenmesine gerek yok. (Sike olmadigi sürece)

Van Gaal , Sneijder için dahada ısrarcı olacakmış M.United'a götürebilmek için.

Sneijder'in fiyatını Aysal 20 Mn € olarak belirledi ancak M.United çok para saçacak bu dönem , eğer çok ısrarla isterlerse 30 Mn €'ya satılmasından yanayım.

Bana kalsa hiçbir şekilde satılmamalı ancak 30 yaşında ki Sneijder için 30 Mn €'da bulunmayacak bir para , ha böyle bir teklifin gelme ihtimali %20 falan.

Aciklansin da cosalim artik. Lucescu´nun yeri ayridir. Kiymetini sonradan anladi herkes.

Benim icin Fatih Terim´den cok daha basarili ve zeki bir hocadir. Bunu da hep kanitladi zaten.

Fatih Terim´in cözüm bulamadigi ender hocalardan biridir.

Ayrica "sistem" dedigimiz seyi Türklere anlatabilen ve uygulatabilen ilk ve tek hocadir bana göre.

BqJ8W5KIQAAmdXS.jpg:large

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt