Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 426 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oynarda bu paralara degermi. ffp gercegi var sonra zirlayip durmasnilar.

O da onların derdi olsun ne diyelim her koyun kendi bacağından asılır. Biz arsaları nasıl sattıysak onlarda bir şeyler satacaklar illaha borç alacak farkı müthiş boyutlarda sanılmasın iyi durumdalar. Sadece futbol şubeyi iyi yönetiyorlar o da Şenol Güneş sayesinde biz Fatih Terim ayrılınca ilk iş onu getirmeliydik hata yaptık orada.

O da onların derdi olsun ne diyelim her koyun kendi bacağından asılır. Biz arsaları nasıl sattıysak onlarda bir şeyler satacaklar illaha borç alacak farkı müthiş boyutlarda sanılmasın iyi durumdalar. Sadece futbol şubeyi iyi yönetiyorlar o da Şenol Güneş sayesinde biz Fatih Terim ayrılınca ilk iş onu getirmeliydik hata yaptık orada.

bu sene sampiyon olmasinlar pisman olurlar pepeye.
3 sene 15 milyon az para degil, altindan kalkamazlar.
neyse dedigin gibi bize ne.

Cenk Bey'in hazırlanmasının neden bu kadar uzun sürdüğüne şaşmamalı ..

9658-4.jpg

Lyon’un 21 yaşındaki sağ bek Tete için 4 milyon euro teklif ettiği ve transferin sonuçlanmak üzere olduğu kaydedildi.(Le Parisien)

Bein Sportsyazmayım dedim ama sinirlerim bozuldu.

galatasaray'ın transferi için elini attığı her oyuncuyu transferi kesin bitmiş gibi lanse ediyorlar.

bakın 29 haziran tarihli haberleri. başlık "bir imza daha geliyor" haberin öznesi konoplyanka.

http://tr.beinsports.com/...ir-imza-daha-geliyor

halbuki ortada imza vs.yoktu. (bkz: #2191869) bugün itibariyle transferde hala net bir mesafe alınamadı. olur da transfer biterse ilk önce biz yazdık demek için bunlar.

bugün feghouli için attıkları başlık "anlaşma tamam. bir imza daha geliyor."

http://tr.beinsports.com/...adaki-hedef-feghouli

transferinde ne bir anlaşma ne de atılmış imza var. (bkz: #2193535)

taraftarların duygularıyla bu şekilde oynamak doğru değil. gomis'in, belhanda'nın maicon'un transferinde oyuncu ile imzalar atılmışken anca transfer bitti diye yazdım. 25 kişilik transfer listesindeki her oyuncuyu buraya yazabilirim. ne değişir? ilk önce burada yazıldı diye havamız mı olur? yaptıkları haberlerin transferlere olan negatif etkisini anlatmıyorum bile.

son not imzalar atılana kadar hiçbir transfer bitmiş değildir. buna göre temkinli hareket etmek de fayda var.Quakerboy | 4 Temmuz 2017 14:33

Temmuz4
Sofiane Feghouliyine çabuk gaza gelmenin sebebi olmuş.

transferi ile ilgili tek gelişme west ham'a yapılan teklif. tudor ile bilic dün gün içerisinde transfer için görüştüler. oyuncunun gelecek sezon west ham'ın planlarında yer almadığı anlaşılınca kulübüne teklif yapıldı. ne kulüple ne de oyuncu ile bir anlaşma şu an için söz konusu değil. ben bunu yazdıktan sonra transfer gerçekleşebilir. transferi olmaz demiyorum. ancak bu tip haberler transferin geleceğini olumsuz olarak etkiliyor.Quakerboy | 4 Temmuz 2017 14:21

Yav şimdi senin teknik direktörün hem adam yetiştirsin hem bu adamları kafadan şampiyonluğa oynatsın zor işler bunlar Gökhan. Kolay değil adam yetiştirmek çocuğa 8 yıl eğitim veriyorsun belkliyorsun sınavda başarılı olsun liseye girsin sonra üniversite vesaire herkesin anladığı bir iş var. Tudor'a milyon tane sorumluluk yüklemek saçma. Türkiye'de profesyonel yapı olmadığı için diyorum bunu normalde iyi antrene edecek adamlar olsa al tabii gençleri yetiştir bir şekilde.

ben çok da yetiştirmek olarak düşünmedim olayı

daha çok yetenekleri belli bir seviyeye gelmiş takımı aşağı çekmeyecek uygun maliyetli adamlardan bahsettim.

linnes carole gibi derbilerde mıçmayacak adam bulmak zor mu?

portekiz ligi ilk 5'i bizim ligde hersene liderliğe oynar. bütçeye bak çok komik rakamlar. biz neden bunu yapmayalım?

scouting çok mu zor bir şey? yerli kısıtlaması varken beşiktaş güzel yaptı bu scouting işini iyi de ekmeğini yediler.

Yav şöyle düşün kadronda Pepe'yi görmek istemez misin iyi oyuncu sonuçta. Doğru transfer maliyet her futbolcu için tartışılır.

pepe iyide bence uzun vadeli basari icin genc oyunculara yönelmek lazim.
yasli oyuncularla nereye kadar 1 sene oynar sonra yine kadro mühendisligine gec.
bizimkiler bu yönde dogru is yapiyorlar. glichy icin kizan cok ama baktinmi hep 30 yas alti oyunculara yöneliyoruz.
bi gomis üstünde onunda formu belli.

Son düzenleme:
Bein Sportsyazmayım dedim ama sinirlerim bozuldu.

galatasaray'ın transferi için elini attığı her oyuncuyu transferi kesin bitmiş gibi lanse ediyorlar.

bakın 29 haziran tarihli haberleri. başlık "bir imza daha geliyor" haberin öznesi konoplyanka.

http://tr.beinsports.com/...ir-imza-daha-geliyor

halbuki ortada imza vs.yoktu. (bkz: #2191869) bugün itibariyle transferde hala net bir mesafe alınamadı. olur da transfer biterse ilk önce biz yazdık demek için bunlar.

bugün feghouli için attıkları başlık "anlaşma tamam. bir imza daha geliyor."

http://tr.beinsports.com/...adaki-hedef-feghouli

transferinde ne bir anlaşma ne de atılmış imza var. (bkz: #2193535)

taraftarların duygularıyla bu şekilde oynamak doğru değil. gomis'in, belhanda'nın maicon'un transferinde oyuncu ile imzalar atılmışken anca transfer bitti diye yazdım. 25 kişilik transfer listesindeki her oyuncuyu buraya yazabilirim. ne değişir? ilk önce burada yazıldı diye havamız mı olur? yaptıkları haberlerin transferlere olan negatif etkisini anlatmıyorum bile.

son not imzalar atılana kadar hiçbir transfer bitmiş değildir. buna göre temkinli hareket etmek de fayda var.Quakerboy | 4 Temmuz 2017 14:33

Temmuz4
Sofiane Feghouliyine çabuk gaza gelmenin sebebi olmuş.

transferi ile ilgili tek gelişme west ham'a yapılan teklif. tudor ile bilic dün gün içerisinde transfer için görüştüler. oyuncunun gelecek sezon west ham'ın planlarında yer almadığı anlaşılınca kulübüne teklif yapıldı. ne kulüple ne de oyuncu ile bir anlaşma şu an için söz konusu değil. ben bunu yazdıktan sonra transfer gerçekleşebilir. transferi olmaz demiyorum. ancak bu tip haberler transferin geleceğini olumsuz olarak etkiliyor.Quakerboy | 4 Temmuz 2017 14:21
bu grakerboy gereksizi susssun lütfen.ana avrat saydırıcam yoksa.ne bilyon ne konuşyon kraker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt