Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fotospor: gs corchia ile ilgileniyor

sergen: bu transfer bitti artık kadrolara yazabiliriz

ali naci: x transfer olmuyor

sergen: sie şerefsiz inş ölürsün yalan dolan zaten bu adam

menajerler türkiye'den oyuncularini her zaman ilk olarsk Galatasaray'a önerir hem maas olarak falanda eli açık olan, hemde kupalarda surekliligi olan takim olduğun dan. Bu ismi gecen oyuncjlardan %1 i gelir %99 u yalan olur... ismi donen her oyuncuya anlaşılamadı, olmadi, amcais dayisi istemedi, babasi hamile... gibi seyler yazin aha duyumcu olun.. yanilma olasiliginkz %1 onuda halledersiniz sıvayarak

Pepe nin menajeri okeyi vermiş
Avukatlar sözleşmeyi hazırlamıyorlarmış

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kraker boyu fazla küçümsüyorsunuz...Bu sezon her dediğini takip ettim eleman kesinlikle uçuk kaçık şeyler yazmıyor...Mesela belhanda gelmeden 1 hafta önce artık bizim oyuncumuz parasından çok verceği katkıyı konuşalım dedi.. Aynı şekilde Gomis ve Maicon transferlerini de Kap açıklamalarından epey önce kesin bizde diye yazdı.. Bu sezon şu 3 isim dışında kimseyi kesin Galatasarayda şeklinde yazmadı.. Imbula-Lemina-Asamoah transferlerinin de aynı şekilde çok zor olduğundan bahsetti..
Ben güveniyorum bu elemana tabi ki kimse %100 tutturamaz ama diğerlerine kıyasla çok daha sağlam bir kaynak

4a5fbe5deef108c55e519fa8abb53028.jpg
bu lavugu hatırlayan?

GSC
Biraz daha zorlarsa beni yakalayacak Furkan kilo olarak. 35 yaşında gibi duruyor gerçi.

HTC 10

Sağ bek ve sol bek transferi yapacak olan Galatasaray piyasanın düşmesini bekliyor ve Tudor da eldeki oyuncuları kullanmak zorunda kalıyor.
Hırvat hoca Östersunds'la oynanacak Avrupa Ligi elemeleri için savunmanın sağında Linnes'i solunda Carole'yi hazırlıyor.
Sabah

Kraker boyu fazla küçümsüyorsunuz...Bu sezon her dediğini takip ettim eleman kesinlikle uçuk kaçık şeyler yazmıyor...Mesela belhanda gelmeden 1 hafta önce artık bizim oyuncumuz parasından çok verceği katkıyı konuşalım dedi.. Aynı şekilde Gomis ve Maicon transferlerini de Kap açıklamalarından epey önce kesin bizde diye yazdı.. Bu sezon şu 3 isim dışında kimseyi kesin Galatasarayda şeklinde yazmadı.. Imbula-Lemina-Asamoah transferlerinin de aynı şekilde çok zor olduğundan bahsetti..
Ben güveniyorum bu elemana tabi ki kimse %100 tutturamaz ama diğerlerine kıyasla çok daha sağlam bir kaynak
şimdi bildigimiz şeyleri yazan biri bu kraker.küçümsenecek biri bile degil.chirices,clichy duyumlarını hatırlıyorum.leminayı fransız kanat oyuncusu diye tanımlamasını hatırlıyorum.ve bi tarafımla gülüyorum.GS sözlük kendine yeni bi şeref aydın arıyo ama bulamamış.yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt