Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9654_crop_galeria.jpg

Ligin ilk yarisinda attigi gollere ve gosterdigi performansa bakarsak iyiydi aslinda, Fatih hoca geldikten sonra daha ofansif oynamaya basladik, arkaya atilan her top neredeyse tehlike oldu, Valencia'nin ikinci golde yine traktor gibiydi

Serdar'in yanina saglam bir stoper alinmali, Maicon'a da iyi bir teklif gelmedigi surece takimda kalmali, yoksa Ahmet ile falan ugrasacagiz hic gerek yok

38661.jpg

Martin Linnes
Jason Denayer
Ozan Kabak
Ryan Donk
Selcuk İnan :(
Sinan Gümüs
Sofiane Feghouli
Eren Derdiyok

Çok rahat şampiyonluğa yürürüz , Carole - Tolga - Ahmet out , Badou - Jason in

Bence bizimkiler hiç konuşulmayan oyuncular almayı devam edecek. Yoksa Denayer Emre Akbaba Trezegüe hepsi iyi hoşlar ama ŞL oynayacak bir takımın daha iyi oyuncular da lazım olacak. Hoca ŞLi önemsediğini defalarca belli etti, bizimkiler de hem ŞL için hem rotasyon için oyuncu arıyordur. Rotasyon için Muğdat düşünüldü, lig ve belki de ŞL için Onyekuru düşünüldü. Eskisi gibi çok para harcamayız ceza yüzünden onun için bazı oyuncuları başka takımlara kakalamaya çalışıyorlardır. Bunu medyaya söylemeyip kaos yaratmak istemiyorlardır çünkü ülkemizin medyasında her olay veya bilgiyi kan davasına çevirecek potansiyel var. Hürmetler...

Son düzenleme:
Fatih Terim geçen sene belkide takımın en klas adamı Mariano 'yu formsuzluğu sebebiyle haftalarca yedek tuttu Linnes 'i oynattı çakı gibi performans ta verdi hem Linnes hem de döndüğü zaman Mariano

Şimdi formsuzluğu 1 senedir devam eden Feghouli & Belhanda ve Maicon 'a Hocanın tahammül edeceğini onları eli mecbur diye banko oyuncusu olarak göreceğini düşünenler var. Fatih Terim 'i tanıyorsam bu halleriyle Feghouli-Belhanda-Maicon 'u kesinlikle ilk 11 de uzun süre tutmaz

Ha Feghouli 'yi diğer ikisinden ayrı tutayım o yetenek ve kalite olarak gerçekten bu ligin üzerinde bir oyuncu onun derdi fizik kalitesi fizik&kondisyon olarak kendisini yukarı çekebilirse her türlü formayı kapar

Onyekuru beni heyecanlandırdı Hasan Şaş gibi buna ayrı top vereceksin onunla oynayacak müthiş özgüvenli topla. Tabi her zaman olumlu olmaz bu stil, Gary böyle değil mesela bir an önce çıksın gitsin ayağımdan koşuya başlıyayım diyor.

Fegholi bence şu an okadar fiziki sorun yaşamıyor.

Adaptasyon sorunu yaşıyor gibi sanki. Takım oyununa olsun ülkeye olsun...var bir sorun işde.

dogan canı izleyen herkes valencia macında begendi ama gelip barış alıcı,eljif şöyle diyosun.dogan can alt liglerde 13-14 gol ortalama ile oynuyo 2 senedir.bundan da haberin yok muhtemelen.sana diyebilecegim hey yav he sadece...gerceklerden söz eden benim.
Dogan Can oynadıgı surede ben futbolcuyum sinyalini verdi. Bu cocukta iş var. Fiziği, tekniği yerinde.. Daha uzun süre , hatta 90 dakika ciddi bir rakibe karsı görmek denemek lazım.

Fegholi bence şu an okadar fiziki sorun yaşamıyor.

Adaptasyon sorunu yaşıyor gibi sanki. Takım oyununa olsun ülkeye olsun...var bir sorun işde.
bence de.belki de takmıyo hazırlık maçlarını.ilkyarıda 50 metre uzun top attı bu şerefsiz ve de selcuga bıraktıgı bi top nefisti ama hep işte tadı damagımızda kalıyo.

Gomis ve Garry nin kilo fazlalığı var.

Gomis gecen seneye gore daha kilolu, daha agır.. Yaz sezonunu yatarak gecirmiş belli ki.. Gecen seneki performansı bu sene gösterecegini sanmıyorum.

Garry'nin de gecen seneki formu yok. Yuzune bakan aldıgı kiloları görür. Toparlıyacagına inanıyorum.

Asıl sorun Maicon, Belhanda ve Fegouli. Bu 3 oyuncu fiyat / performans olarak çok kotuyduler.. Bu sene de aynen devam ediyorlar. Satılmalılar..

doğan can fizik olarak saglam.yunusta fizik olarak fena degil ama ahmet sivri fizik olarak güçsüz.
Doğan Can baya sağlam yere basıyor. Sezgileri çok iyi. İkili mücadelede topu nasıl faul yapmadan almasını biliyor (Selçuk abisine ders versin bu konuda).

Kafası sürekli yukarda topu sürerken. Pass tekniği ve zamanlaması iyi.

Şutunu henüz görmedim maalesef.

Topsuz oyunda top bizdeyken devamlı boş alan arayıp rakipten kaçmaya çalışıyor.

Banko takımda kalması gerekir. Oyuna sonradan yavaş yavaş İlk onbire ısınma ve zorlama imkanı verilmelidir hoca tarafından.

Doğan Can baya sağlam yere basıyor. Sezgileri çok iyi. İkili mücadelede topu nasıl faul yapmadan almasını biliyor (Selçuk abisine ders versin bu konuda).

Kafası sürekli yukarda topu sürerken. Pass tekniği ve zamanlaması iyi.

Şutunu henüz görmedim maalesef.

Topsuz oyunda top bizdeyken devamlı boş alan arayıp rakipten kaçmaya çalışıyor.

Banko takımda kalması gerekir. Oyuna sonradan yavaş yavaş İlk onbire ısınma ve zorlama imkanı verilmelidir hoca tarafından.
twitterda taraftar hesapları baskı yapıyo zaten,doğan cana şans verin diye.taraftar bi futbolcuyu tutarsa olur eninde sonunda.sinan gümüşte de baskı yapmıstık.o biraz sallandı ama toparladı sonunda

8 numaraya ucuz ve kaliteli bir oyuncu ile tavsiyemi yapıyorum, yaş 27 hazır oyuncu,direk katkı yapar hemde çok katkı yapar, dünya kupasında kolombiya ingiltere macında penaltı kacıran eleman,meksikada oynuyor ,selçuk denen sözde futbolcuyada top oynamasını öğretir ....mateus uribe :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt