Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valencia maçında en çok Linnes i begendim. Helal olsun.. Sag kanatta ileri - geri muthiş işler yaptı. Bir de oynamayan Mariano var. O da super.. Gerci bugun sakatlıktan dolayı oynamadıgı soyleniyor, ama oynamayana yazık oluyor. Tabii bu tatlı rekabetten takım kazanıyor. Yıllardır bu takımı Sabri ye mahkum bırakanlara selam olsun :(((

Bunda futbolcu tipi var, valencia macinda orta sahada sogukkanli oynayan buydu galiba, gelecek sezon takimda gormek istiyorum, rotasyonda iyi gunleri geride kalmis, yaslanmis, agirlasmis, girince katki saglamayan ve 1 yil daha kontrati kalan Selcuk yerine bu 20 yasindaki Dogan Can oynasa ne kaybederiz?
[B]ELAZİZ[/B]‏ @[B]since1085[/B]

@[B]davasdogancan[/B] adlı kullanıcıya yanıt olarak

Top ayağına yakışıyor feghouli attığın bi pas var kalabalıkta klasini gösterdi

taraftarımız futboldan anlıyor...

işin garibi şans verilen dogan can golcü biri,cezasahasına çok girer çıkar.sinan gümüş sahadaysa ya asist yapar,ya gol şu anki haliyle.celil-doğan can-ozan-yunus kazanılmalı

Ilk mac deplasmanda Ankaragücü'ne karsi. Moktar, El Kabir ve Bifouma'yi almislar ön tarafa.

Kesinlikle saglam stoperlerle cikmamiz lazim. Deplasmanda kazandik mi 2 mac üst üste kendi evimizde.

Sonra TS deplasmani. Lige iyi baslamak istiyorsak transferler bir an önce bitmeli.

Ilk mac deplasmanda Ankaragücü'ne karsi. Moktar, El Kabir ve Bifouma'yi almislar ön tarafa.

Kesinlikle saglam stoperlerle cikmamiz lazim. Deplasmanda kazandik mi 2 mac üst üste kendi evimizde.

Sonra TS deplasmani. Lige iyi baslamak istiyorsak transferler bir an önce bitmeli.
yav o moktar ne oyuncu öyle.videolarını izledim,hayran kaldım.burdan psv veya ajaxa,ya da ispanyaya gidebilir.çok olası.ama hocaları ismail kartal oldugu için bilemedim...bifouma ise tam bi şerefsiz.gördük fener maçlarında.

işin garibi şans verilen dogan can golcü biri,cezasahasına çok girer çıkar.sinan gümüş sahadaysa ya asist yapar,ya gol şu anki haliyle.celil-doğan can-ozan-yunus kazanılmalı
Sergen daha onceki postlarında da yazdın. Tamam Dogan Can ı oynadıgı kısa sürede begendik ama golcülüğünü bilemeyiz. Alt Liglerde attıgı goller Super Lig yada CL için ölçü olamaz.

feyenordda kaleci brad jones,stoper van beek,solbek haps,jorgensen,al ahmadi,sofyan amrabat yokmuş.al ahmadi baska bi takıma yeni transfer olmuş gerçi.valencia neredeyse as kadroyla oynadı ama valencia da gencleşmeye gitmiş bu sezon.

belhandayı,maiconu elden cıkarıp yapmamız gereken bu

8 numaraya ucuz ve kaliteli bir oyuncu ile tavsiyemi yapıyorum, yaş 27 hazır oyuncu,direk katkı yapar hemde çok katkı yapar, dünya kupasında kolombiya ingiltere macında penaltı kacıran eleman,meksikada oynuyor ,selçuk denen sözde futbolcuyada top oynamasını öğretir ....mateus uribe :

iyide bu adam ucuz değilki.. bende çok beğendim dünya kupasında tam aradığımız mevkinin adamı. transfermark değerine aldanma. herkes gördü dünya kupasında. meksika da oyuncular iyi maaş kazanıyor. bonservis için 7-8 den az istemezler..

Bu medya ağır koyu fenerliler ile dolu ve gittikçe açık açık yansıtılıyor.

Rte fenerli olmasının sebebi var bunda belkide.

D smarta bir bizim maçı izledim birde bunların. Spikerlerin yanlı yorumculukları inanılmaz fark ediliyor.

Gazete.. spor programlarını hiç konuşmuyorum bile.

DiqF3k3XUAEdor8.jpg
doğan can
Maçı izleyemedim ama oyunu hemen herkesçe beğenilmiş. Tam futbolcu fiziğine de sahip, maaşallah diyeyim...

Eğer genç bir futbolcuda bir cevher varsa, Fatih Terim bunu herkesten önce farkeder ve tam zamanında gereken şansı verir; futbolcu bunu değerlendirecek mental yeterliliğe sahipse yürür gider; değilse kaybolmaya mahkumdur zaten...Fatih Terim kusursuz bir TD değil, zamanında çokça da eleştirmişimdir, ancak bu bakımdan mutlak güven duyarım kendisine...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt