Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellegarde iyi adam da biz harbi ne zaman ağız tadıyla atan attıran bi 10 no izleyeceğiz ya. Ben hagiden sonra o tadı hiç alamadım. Bi ara lincoln iyiydi ortasaha leşti, sonra sneijder de biraz alır oldum onda da takım komple leşti
Izledin mi hic yoksa su FM midir nedir o sacmaliga gore mi yorumladin?
Merkez orta saha oynayan birinin 1 asistle oynamasi normal mi? Yasi da 18 19 degil, 22 yasinda.
Bence Brezilya ligine yonelmeliyiz. Tutmasa bile her zaman alicilari var

EeWvw6wWkAEcrab

Izledin mi hic yoksa su FM midir nedir o sacmaliga gore mi yorumladin?
Merkez orta saha oynayan birinin 1 asistle oynamasi normal mi? Yasi da 18 19 degil, 22 yasinda.
Bence Brezilya ligine yonelmeliyiz. Tutmasa bile her zaman alicilari var
Bi kaç maçına denk gelmiştim. Bizim ortasahadaki durağanlığa ilaç olur. Dinamik bi tip top taşımada da iyi. Bellegarde olacaksa ön liberoya gerek yok 2 tane 8 no bi 10 noyla kurgulanmalı ortasaha

Burada mesele 1.4 e satmak değil , piyasaya Maicon u isteyen başka kulüpler var haberi pompalamayi bile dusunemeyen , Maicon un Arap rakipleri ile ismini çıkaramayan , Hiç olmadı Türkiye liginden bir kaç takıma öner tutuşsun adamlar :)

Kimse kusura bakmasın rezalet politika ve yönetim , 8 e al 3 e sat aradaki farkta genç yetenek bonservisi yatıyor

Bu alış satışlar devam ederse ki Diagne ve Falcao , Babel , linnes belki bu sene Donk yenileme ile devam edecek hatalar ile Beşiktaş ve Fenerbahçe'den daha kotu duruma düşeceğimizi düşünüyorum

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sunlari.normal bi taraftarin dusunup yoneticilerin dusunememesi bile baslica istifa nedeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt