Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oglen muriqi basliginda da yazılmış.lazio en son 15 milyon coreiraya mi ne vermis diye.baska kimseye yuksek para vermemisler son yillarda galiba .muriqi giderse hulleyle gider,bu belli bisey.gerci,18 e gitse paranın yuzde 15i rizeye gidecek diyosunuz,limite yansiyan da 3te 1i diyosunuz,4 milyon falan isliyo o zaman limite.ne kadar islerine yarar tartisilir

Son düzenleme:
Vedat'a 18 milyonluk teklif geliyor ama Diagne'ye niye gelmiyor demeyin, cunku basimizda oyuncu satmayi beceremeyen yonetim var. Futbol piyasasindan anlayan ve becerikli bir yonetim olsaydi Diagne gecen sezon en az 15 milyona satilirdi. Temmuz'da Falcao haberleri dis basinda yazilmaya basladiginda yurt disindakiler Diagne'yi elden cikarmak istedigimizi bildikleri icin iyi teklifler gelmedi.

Maicon 1.4 milyona araplara satildi, gol krali Gomis 6 milyona, Da Costa 4.5 milyona, Josef 12 milyona.

Muriqi sezonun 2.yarisinda kötüydu gercekten.bizde taraftar her futbolcuyu kotuleyip,degersizlestirdigi icin,ustune yonetim beceriksizligi eklenince durum normal.muriqinin ederiyse en fazla 7 milyon daha önce de dedigim gibi,ama hulleyle gider o da iste

Son düzenleme:
ETF6vrkX0AQsDaz

Bu adama 18 milyonluk teklif geldi

20200711_133853.jpg

Ligin en cok gol atan yabanci oyuncusu olan adam gol krali oldugu sezondan sonra 1-1.5 milyona Club Brugge'e kiralandi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt